Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,234
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Free internet vodafone albania

  Pershendetje sot kam vendosut tju tregoj nje menyre shume te mire ne telefon VTM NE ANDROID FUNKSIONON dhe numri duhet te jete Vodafone me operatoret e tjere nuk FUNKSIONON!
  HTTP INJECTOR eshte nje program (VPN) shum i mire i cili ka internet pa limit por jo me shpejtesi te reduktuar shpejtesia e tij arrin deri ne 4-5mb/s/.


  Fillojme :

  Si fillim Shkarkojme programin Http injector ketu
  Me pas winrar ketu

  pasi shkarkojme kte te fundit i bejme open with winrar pastaj i bejme select all
  Emri: p29mtsR.jpg

Shikime: 1050

Madhėsia: 19.4 KB
  pastaj i bejme extract
  Emri: FpY6OwE.jpg

Shikime: 1041

Madhėsia: 23.9 KB
  futemi tek prg http injector dhe klikojme ketu
  Emri: EhPm3GE.jpg

Shikime: 1041

Madhėsia: 22.2 KB
  vazhdon..
  Emri: 4sn6pWc.jpg

Shikime: 1032

Madhėsia: 23.8 KB
  impot config
  dhe zgjedhim destinacionin qe zakonisht ndodhet te download varet se ku i beni ber extract ju

  Emri: 12.jpg

Shikime: 1029

Madhėsia: 15.9 KB
  Emri: 123.jpg

Shikime: 1031

Madhėsia: 21.3 KB

  Vazhdon tek komenti i dyte..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 28-12-2017 mė 10:53
  Silence is golden.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,234
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Free internet vodafone albania

  Emri: 1234.jpg

Shikime: 1022

Madhėsia: 30.0 KB
  Zgjedhim kete pastaj i japim start....perpara se ti japim start selektojm ate google dns qe te lidhet me shpejt pastaj kur te thote connected ju keni internet
  Emri: 1232.jpg

Shikime: 1028

Madhėsia: 18.0 KB

  Burimi : forumitshqip dhe autori Alkeo
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 28-12-2017 mė 10:54
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •