Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Vendndodhja
  Shqiperi, Kosove, Cameri
  Postime
  203

  Post Kompania Plus Communications del nga tregu.

  Njoftimi nė faqen zyrtare www.plus.al
  http://www.plus.al/

  NJOFTIM
  Tė nderuar pajtimtarė tė Plus Communication,

  Ju informojmė se shoqėria Plus Communication sh.a, do tė ndėrpresė veprimtarinė e saj tė ofrimit tė shėrbimeve tė telefonisė sė lėvizshme kundrejt pajtimtarėve tė saj nė datėn 01.01.2018.

  Brenda kėtij afati kohor tė gjithė pajtimtarėt me parapagesė duhet tė konsumojnė balancat e tyre tė mbetura, ndėrsa tė gjithė pajtimtarėt me kontratė duhet tė shlyejnė tė gjithė detyrimet sipas kontratės sė pajtimit.

  Pėr tė siguruar vazhdimėsinė nė shėrbimet e telefonisė sė lėvizshme, ju kėshillojmė tė kaloni tek njė nga operatorėt celularė qė operojnė nė treg. Nė pėrfundim tė afatit tė mėsipėrm, ju nuk do tė keni mė mundėsi pėr mbajtjen dhe pėrdorimin e numrit/numrave qė dispononi sipas SIM kartave tė emetuara dhe tė dhėna nė perdorim nga shoqėria Plus Communication Sh.a.

  Numrat 066, tė alokuara shoqėrisė Plus Communication Sh.a. pėr ofrimin e shėrbimeve tė komunikimeve elektronike, do tė kalojnė nė administrimin e AKEP, menjėherė nė datėn 01.01.2018.


  PLUS ju falenderon tė gjithėve JU qė zgjodhėt numrat PLUS pėr tė komunikuar dhe na mbėshtetėt nė gjithė kėto vite bashkėpunimi!

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,638
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Kompania Plus Communications del nga tregu.

  Nuk i ben njeri balle Vodafonit sado duan te hyne ne treg keto te tjerat.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •