Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Informatike

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Informatike

  Pershendetje ! Ju lutem kush ka ndonje ide si mund te krijojm nje intranet per nje banke, te me ndimoje

 2. #2
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  659
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Informatike

  Citim Postuar mė parė nga ledaelb Lexo Postimin
  Pershendetje ! Ju lutem kush ka ndonje ide si mund te krijojm nje intranet per nje banke, te me ndimoje
  Per te krijuar nje sistem te tille dhe aq me teper per banke duhet shume njohur dhe jo vetm njohuri basike. paguani me mire nje IT per kete.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •