Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15

E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

Luft kam pas br pr ta par kt forum n kt gjendje. Dhe erdhi n kt gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje pr t.
    Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

sht nj gj e habitshme: Edhe pse ky nj forum i vdekur, uditrisht vizitueshmrin e ka 5 fish m t madhe se cilido forum tjetr shqiptar.

Kam shum tema ktu, por stafi vet e vrau kt forum! Edhe t tjert kan pasur shum tema me vler. T gjith antart dhe t gjitha temat i vrau vet stafi.

Demka,
    ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

P.S. Kt fat do ta psojn edhe gjith forumet tjera ku ka arroganc. Ndonj edhe ka filluar t rrshqas avash - avash. Tatpjetn e ka afr! Po ikin njerzit!
    Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 12-12-2017 m 14:26

2. 2 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

Neteorm (13-12-2017),pranvera bica (23-03-2018)

Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

Ju faleminderit ju 112 q e keni shikuar kt tem.
    Paci nj dit t mir.

Po vecoj Agim Metbaln dhe Serafimin ( kta po i njoh pr momentin )
    Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 13-12-2017 m 05:53

Super Moderator Maska e Neteorm
    Antarsuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Mosha
    31
    Postime
    1,616
    Postimet n Bllog
    2

Pershendetje.

Ne radhe te pare forumet ne teresi kane vdekur madje dhe atje ku frekuenton ti, por kjo nuk erdhi si pasoje e administrimit edhe pse une jam shtuar vone por si pasoje e rrjeteve sociale facebook twitter etj..

Nje nder arsyet qe me pelqen te jem ketu se ekzistojne kaq matetial ne arkivat e forumit, sa gjithmone do jem i varur ndaj leximit ketu.
    Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

Po m bn prshtypje kjo prgjigje jote me kultur dhe sht hera e par q merr dikush nj prgjigje t till.

Po, FB twiter etj jan rrjete ku secili ka lirin e vet t shprehjes, secili sht admin, supermos, e moderator. N forume, pikrisht n kt forum, ta zm postimin e nj dr. shkence, e ka pasur n dor nj mod. me tetvejcare dhe si i sht tekur ka vepruar me t, pa menduar se ndoshta pr at shkrim prsoni n fjal ka punuar 1,2,..5 or ose edhe dit t tra. A nuk i thon diktatur ksaj?

Edhe kjo q ke thn n fund sht e sakt. Ktu gjen shum materiale me vlera. T gjith kemi sjell at m t bukurn e m t mirn q kemi pasur n shiprt ( fatkeqsisht stafi na ka vrar neve dhe gjith punn ton ). Tash gati jemi shpenzuar dhe n forumet tjera vec mund t'i risjellim ato vlera q dikur me mund e me djers i kemi postuar ktu.

Meq qenke moderator, kam nj pyetje: Vrtet a ka staf q prkujdeset pr kt forum, se sikur krijohet prshtypja se i sht ln mshirs s fatit, si anija pa kapiten.
    Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 13-12-2017 m 21:46

Antarsuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Mosha
    31
    Postime
    1,616
    Postimet n Bllog
    2

Nuk mar dot persiper te flas per stafin ose per obligimet qe kane koleget dhe anetaret e forumit, por une per aq kohe sa do jem do mundohem te kontriboj sa te kem mundesi.

Te pershendes.

7. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
    Nuk mar dot persiper te flas per stafin ose per obligimet qe kane koleget dhe anetaret e forumit, por une per aq kohe sa do jem do mundohem te kontriboj sa te kem mundesi.

Te pershendes.
    T faleminderit Lazo.

Sikur m hert, i gjith stafi drejtues t kishin kt kultur e mirsjellje tnden, me suguri nuk do t katandisej kaq keq ky forum - dikur me fam!

Gjum t mbl!

i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Antarsuar
    19-02-2015
    Postime
    1,784

M duaj ose m urre, t dyja jan n favorin tim. Nse m do, do jem prher n zemrn tnde. Nse m urren, do jem prher n mendjen tnde.
    William Shekspir-
    Albasouli

10. 2 antart m posht falenderuan Akuamarini pr mendimin e shprehur n kt postim:

Neteorm (18-12-2017)

i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Antarsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,862
    Postimet n Bllog
    1

Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
    Luft kam pas br pr ta par kt forum n kt gjendje. Dhe erdhi n kt gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje pr t.

sht nj gj e habitshme: Edhe pse ky nj forum i vdekur, uditrisht vizitueshmrin e ka 5 fish m t madhe se cilido forum tjetr shqiptar.

Kam shum tema ktu, por stafi vet e vrau kt forum! Edhe t tjert kan pasur shum tema me vler. T gjith antart dhe t gjitha temat i vrau vet stafi.

Demka,

P.S. Kt fat do ta psojn edhe gjith forumet tjera ku ka arroganc. Ndonj edhe ka filluar t rrshqas avash - avash. Tatpjetn e ka afr! Po ikin njerzit!
    Edhe mua profesor!Ishte Forumi i pare qe na mblodhi te gjithev dhe temat na dilnin nga shpirti!Po pse nuk aktivizoheni tani ketu !

Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
    Edhe mua profesor!Ishte Forumi i pare qe na mblodhi te gjithev dhe temat na dilnin nga shpirti!Po pse nuk aktivizoheni tani ketu !
    Pershendetje Vera.
    Po me ben pershtypje pozitive se pardje e pashe se ma paskan aktivizuar konton e dikurshme.

Se a do te jem aktiv si perpara, ketu, mbetet te kujtohem edhe pak!

i/e regjistruar
    Antarsuar
    30-03-2006
    Postime
    296

Demka,

ke shume te drejte mor mik. ka shume arsye per kete. shkeputja e pare ishte nga viti 2003 nese me kujtohet mire kur u krijua forumishqiptar.ORG por ai vdiq me pare se ky.

Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Antarsuar
    02-02-2009
    Postime
    3,124

Demka,

Po pse kaq pesimizem, valle nuk mund te "ringjallet" forumi,por kjo varet nga vete anetaret.
    Duaje te afermin tend si veten

Antarsuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Mosha
    31
    Postime
    1,616
    Postimet n Bllog
    2

Nje pjese e anetareve qe kam njohur jane larguar si pasoje e propagandes ndaj "fese" qe diskutohej ne forum..

Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Antarsuar
    02-02-2009
    Postime
    3,124

Feja dhe ''feja'' jane pjese te se teres dhe gjithkush mund te diskutoje per gjithcka dhe te kundershtoje per cfare mendon, kjo eshte liria e mendimit, mjaft qe t`u shmangen fyerjeve. Mospranimi i idese se tjetrit eshte problem dhe kjo ka prishur forumin duke hyre ne ''forume'' te tjera per monolog
    Duaje te afermin tend si veten

i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Antarsuar
    19-02-2015
    Postime
    1,784

forumet me fame
    STATISTIKAT E FORUMIT
    1. Forum.hr (Kroate)
    Tema: 437,641, Postime: 50,892,592, Antar: 369,216

STATISTIKAT E FORUMIT
    2.Forums - Unexplained Mysteries Discussion Forum
    Total Topics 262,539
    Total Postimet 6,165,885
    Online 65,526
    Total Members 174,742

Albasouli
    STATISTIKAT E FORUMIT
    Tema 79,939 Postime 2,168,197 Antar 64,795

Sa large jemi nga forumet nga larte
    Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 21-04-2018 m 07:14

i/e regjistruar Maska e [Elita]
    Antarsuar
    15-02-2013
    Vendndodhja
    Larg!
    Postime
    452

Sipas gjitha gjasave, pergjithesisht, ne si popull jemi gjak nxehte dhe sulmojme njeri tjetrin. Nuk kemi kulturen e duhur per te diskutuar pa ofenduar dhe berbuzur opinionin e tjetrit. Dhe cuditerisht kete e kemi me veten tone, perplasemi shqiptar me shqiptar. Kushedi sa shqiptar ka ne ato forumet lart qe japin kontributin e tyre ne forume te huaja, vetem per te mos u ballafaquar me konfliktet e panevojshme qe shkaktohen neper forumet tona.

19. 2 antart m posht falenderuan [Elita] pr mendimin e shprehur n kt postim:

Neteorm (26-04-2018),projekti21_dk (12-05-2018)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

• Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •