Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 16
 1. #1

  E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Luft kam pas br pr ta par kt forum n kt gjendje. Dhe erdhi n kt gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje pr t.
  Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

  sht nj gj e habitshme: Edhe pse ky nj forum i vdekur, uditrisht vizitueshmrin e ka 5 fish m t madhe se cilido forum tjetr shqiptar.

  Kam shum tema ktu, por stafi vet e vrau kt forum! Edhe t tjert kan pasur shum tema me vler. T gjith antart dhe t gjitha temat i vrau vet stafi.

  Demka,
  ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

  P.S. Kt fat do ta psojn edhe gjith forumet tjera ku ka arroganc. Ndonj edhe ka filluar t rrshqas avash - avash. Tatpjetn e ka afr! Po ikin njerzit!
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 12-12-2017 m 14:26

 2. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (23-03-2018)

 3. #2

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Ju faleminderit ju 112 q e keni shikuar kt tem.
  Paci nj dit t mir.

  Po vecoj Agim Metbaln dhe Serafimin ( kta po i njoh pr momentin )
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 13-12-2017 m 05:53

 4. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (13-05-2022)

 5. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,105
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Pershendetje.

  Ne radhe te pare forumet ne teresi kane vdekur madje dhe atje ku frekuenton ti, por kjo nuk erdhi si pasoje e administrimit edhe pse une jam shtuar vone por si pasoje e rrjeteve sociale facebook twitter etj..

  Nje nder arsyet qe me pelqen te jem ketu se ekzistojne kaq matetial ne arkivat e forumit, sa gjithmone do jem i varur ndaj leximit ketu.

 6. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  pranvera bica (13-05-2022)

 7. #4

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Po m bn prshtypje kjo prgjigje jote me kultur dhe sht hera e par q merr dikush nj prgjigje t till.

  Po, FB twiter etj jan rrjete ku secili ka lirin e vet t shprehjes, secili sht admin, supermos, e moderator. N forume, pikrisht n kt forum, ta zm postimin e nj dr. shkence, e ka pasur n dor nj mod. me tetvejcare dhe si i sht tekur ka vepruar me t, pa menduar se ndoshta pr at shkrim prsoni n fjal ka punuar 1,2,..5 or ose edhe dit t tra. A nuk i thon diktatur ksaj?

  Edhe kjo q ke thn n fund sht e sakt. Ktu gjen shum materiale me vlera. T gjith kemi sjell at m t bukurn e m t mirn q kemi pasur n shiprt ( fatkeqsisht stafi na ka vrar neve dhe gjith punn ton ). Tash gati jemi shpenzuar dhe n forumet tjera vec mund t'i risjellim ato vlera q dikur me mund e me djers i kemi postuar ktu.

  Meq qenke moderator, kam nj pyetje: Vrtet a ka staf q prkujdeset pr kt forum, se sikur krijohet prshtypja se i sht ln mshirs s fatit, si anija pa kapiten.
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 13-12-2017 m 21:46

 8. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,105
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Nuk mar dot persiper te flas per stafin ose per obligimet qe kane koleget dhe anetaret e forumit, por une per aq kohe sa do jem do mundohem te kontriboj sa te kem mundesi.

  Te pershendes.

 9. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:


 10. #6

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Nuk mar dot persiper te flas per stafin ose per obligimet qe kane koleget dhe anetaret e forumit, por une per aq kohe sa do jem do mundohem te kontriboj sa te kem mundesi.

  Te pershendes.
  T faleminderit Lazo.

  Sikur m hert, i gjith stafi drejtues t kishin kt kultur e mirsjellje tnden, me suguri nuk do t katandisej kaq keq ky forum - dikur me fam!


  Gjum t mbl!

 11. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,067

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  M duaj ose m urre, t dyja jan n favorin tim. Nse m do, do jem prher n zemrn tnde. Nse m urren, do jem prher n mendjen tnde.
  William Shekspir-
  Albasouli

 12. 2 antart m posht falenderuan Akuamarini pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (18-12-2017)

 13. #8
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Luft kam pas br pr ta par kt forum n kt gjendje. Dhe erdhi n kt gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje pr t.
  Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

  sht nj gj e habitshme: Edhe pse ky nj forum i vdekur, uditrisht vizitueshmrin e ka 5 fish m t madhe se cilido forum tjetr shqiptar.

  Kam shum tema ktu, por stafi vet e vrau kt forum! Edhe t tjert kan pasur shum tema me vler. T gjith antart dhe t gjitha temat i vrau vet stafi.

  Demka,
  ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

  P.S. Kt fat do ta psojn edhe gjith forumet tjera ku ka arroganc. Ndonj edhe ka filluar t rrshqas avash - avash. Tatpjetn e ka afr! Po ikin njerzit!
  Edhe mua profesor!Ishte Forumi i pare qe na mblodhi te gjithev dhe temat na dilnin nga shpirti!Po pse nuk aktivizoheni tani ketu !

 14. #9

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Edhe mua profesor!Ishte Forumi i pare qe na mblodhi te gjithev dhe temat na dilnin nga shpirti!Po pse nuk aktivizoheni tani ketu !
  Pershendetje Vera.
  Po me ben pershtypje pozitive se pardje e pashe se ma paskan aktivizuar konton e dikurshme.

  Se a do te jem aktiv si perpara, ketu, mbetet te kujtohem edhe pak!

 15. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (13-05-2022)

 16. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Luft kam pas br pr ta par kt forum n kt gjendje. Dhe erdhi n kt gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje pr t.
  Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

  sht nj gj e habitshme: Edhe pse ky nj forum i vdekur, uditrisht vizitueshmrin e ka 5 fish m t madhe se cilido forum tjetr shqiptar.

  Kam shum tema ktu, por stafi vet e vrau kt forum! Edhe t tjert kan pasur shum tema me vler. T gjith antart dhe t gjitha temat i vrau vet stafi.

  Demka,
  ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

  P.S. Kt fat do ta psojn edhe gjith forumet tjera ku ka arroganc. Ndonj edhe ka filluar t rrshqas avash - avash. Tatpjetn e ka afr! Po ikin njerzit!
  ke shume te drejte mor mik. ka shume arsye per kete. shkeputja e pare ishte nga viti 2003 nese me kujtohet mire kur u krijua forumishqiptar.ORG por ai vdiq me pare se ky.

 17. #11
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,356
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Luft kam pas br pr ta par kt forum n kt gjendje. Dhe erdhi n kt gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje pr t.
  Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

  sht nj gj e habitshme: Edhe pse ky nj forum i vdekur, uditrisht vizitueshmrin e ka 5 fish m t madhe se cilido forum tjetr shqiptar.

  Kam shum tema ktu, por stafi vet e vrau kt forum! Edhe t tjert kan pasur shum tema me vler. T gjith antart dhe t gjitha temat i vrau vet stafi.

  Demka,
  ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

  P.S. Kt fat do ta psojn edhe gjith forumet tjera ku ka arroganc. Ndonj edhe ka filluar t rrshqas avash - avash. Tatpjetn e ka afr! Po ikin njerzit!
  Po pse kaq pesimizem, valle nuk mund te "ringjallet" forumi,por kjo varet nga vete anetaret.
  Duaje te afermin tend si veten

 18. #12
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,105
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Nje pjese e anetareve qe kam njohur jane larguar si pasoje e propagandes ndaj "fese" qe diskutohej ne forum..

 19. #13
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,356
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Feja dhe ''feja'' jane pjese te se teres dhe gjithkush mund te diskutoje per gjithcka dhe te kundershtoje per cfare mendon, kjo eshte liria e mendimit, mjaft qe t`u shmangen fyerjeve. Mospranimi i idese se tjetrit eshte problem dhe kjo ka prishur forumin duke hyre ne ''forume'' te tjera per monolog
  Duaje te afermin tend si veten

 20. #14
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,067

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  forumet me fame
  STATISTIKAT E FORUMIT
  1. Forum.hr (Kroate)
  Tema: 437,641, Postime: 50,892,592, Antar: 369,216


  STATISTIKAT E FORUMIT
  2.Forums - Unexplained Mysteries Discussion Forum
  Total Topics 262,539
  Total Postimet 6,165,885
  Online 65,526
  Total Members 174,742


  Albasouli
  STATISTIKAT E FORUMIT
  Tema 79,939 Postime 2,168,197 Antar 64,795


  Sa large jemi nga forumet nga larte
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 21-04-2018 m 07:14

 21. #15
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Antarsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  453

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Sipas gjitha gjasave, pergjithesisht, ne si popull jemi gjak nxehte dhe sulmojme njeri tjetrin. Nuk kemi kulturen e duhur per te diskutuar pa ofenduar dhe berbuzur opinionin e tjetrit. Dhe cuditerisht kete e kemi me veten tone, perplasemi shqiptar me shqiptar. Kushedi sa shqiptar ka ne ato forumet lart qe japin kontributin e tyre ne forume te huaja, vetem per te mos u ballafaquar me konfliktet e panevojshme qe shkaktohen neper forumet tona.

 22. 2 antart m posht falenderuan [Elita] pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (26-04-2018),projekti21_dk (12-05-2018)

 23. #16
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do t ndiej dhembje pr kt forum!

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Pershendetje Vera.
  Po me ben pershtypje pozitive se pardje e pashe se ma paskan aktivizuar konton e dikurshme.

  Se a do te jem aktiv si perpara, ketu, mbetet te kujtohem edhe pak!
  @ Adem Gashi ! Profesor ! Po duku edhe ketuuu njehere mireee...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •