Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 16
  1. #1

    E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Luftë kam pas bërë për ta parë këtë forum në këtë gjendje. Dhe erdhi në këtë gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje për të.
    Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

    Është një gjë e habitshme: Edhe pse ky një forum i vdekur, çuditërisht vizitueshmërinë e ka 5 fish më të madhe se cilido forum tjetër shqiptar.

    Kam shumë tema këtu, por stafi vetë e vrau këtë forum! Edhe të tjerët kanë pasur shumë tema me vlerë. Të gjithë anëtarët dhe të gjitha temat i vrau vetë stafi.

    Demka,
    ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

    P.S. Këtë fat do ta pësojnë edhe gjithë forumet tjera ku ka arrogancë. Ndonjë edhe ka filluar të rrëshqasë avash - avash. Tatëpjetën e ka afër! Po ikin njerëzit!
    Ndryshuar për herë të fundit nga projekti21_dk : 12-12-2017 më 14:26

  2. Anetarët më poshtë kanë falenderuar projekti21_dk për postimin:

    pranvera bica (23-03-2018)

  3. #2

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Ju faleminderit ju 112 që e keni shikuar këtë temë.
    Paci një ditë të mirë.

    Po vecoj Agim Metbalën dhe Serafimin ( këta po i njoh për momentin )
    Ndryshuar për herë të fundit nga projekti21_dk : 13-12-2017 më 05:53

  4. Anetarët më poshtë kanë falenderuar projekti21_dk për postimin:

    pranvera bica (13-05-2022)

  5. #3
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Anëtarësuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Postime
    2,327
    Postimet në Bllog
    7

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Pershendetje.

    Ne radhe te pare forumet ne teresi kane vdekur madje dhe atje ku frekuenton ti, por kjo nuk erdhi si pasoje e administrimit edhe pse une jam shtuar vone por si pasoje e rrjeteve sociale facebook twitter etj..

    Nje nder arsyet qe me pelqen te jem ketu se ekzistojne kaq matetial ne arkivat e forumit, sa gjithmone do jem i varur ndaj leximit ketu.

  6. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Neteorm për postimin:

    pranvera bica (13-05-2022)

  7. #4

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Po më bën përshtypje kjo përgjigje jote me kulturë dhe është hera e parë që merr dikush një përgjigje të tillë.

    Po, FB twiter etj janë rrjete ku secili ka lirinë e vet të shprehjes, secili është admin, supermos, e moderator. Në forume, pikërisht në këtë forum, ta zëmë postimin e një dr. shkence, e ka pasur në dorë një mod. me tetëvejcare dhe si i është tekur ka vepruar me të, pa menduar se ndoshta për atë shkrim përsoni në fjalë ka punuar 1,2,..5 orë ose edhe ditë të tëra. A nuk i thonë diktaturë kësaj?

    Edhe kjo që ke thënë në fund është e saktë. Këtu gjen shumë materiale me vlera. Të gjithë kemi sjellë atë më të bukurën e më të mirën që kemi pasur në shiprt ( fatkeqësisht stafi na ka vrarë neve dhe gjithë punën tonë ). Tash gati jemi shpenzuar dhe në forumet tjera vec mund t'i risjellim ato vlera që dikur me mund e me djersë i kemi postuar këtu.

    Meqë qenke moderator, kam një pyetje: Vërtet a ka staf që përkujdeset për këtë forum, se sikur krijohet përshtypja se i është lënë mëshirës së fatit, si anija pa kapiten.
    Ndryshuar për herë të fundit nga projekti21_dk : 13-12-2017 më 21:46

  8. #5
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Anëtarësuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Postime
    2,327
    Postimet në Bllog
    7

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Nuk mar dot persiper te flas per stafin ose per obligimet qe kane koleget dhe anetaret e forumit, por une per aq kohe sa do jem do mundohem te kontriboj sa te kem mundesi.

    Te pershendes.

  9. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Neteorm për postimin:


  10. #6

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Citim Postuar më parë nga Lazo Lexo Postimin
    Nuk mar dot persiper te flas per stafin ose per obligimet qe kane koleget dhe anetaret e forumit, por une per aq kohe sa do jem do mundohem te kontriboj sa te kem mundesi.

    Te pershendes.
    Të faleminderit Lazo.

    Sikur më herët, i gjithë stafi drejtues të kishin këtë kulturë e mirësjellje tënden, me suguri nuk do të katandisej kaq keq ky forum - dikur me famë!


    Gjumë të ëmbël!

  11. #7
    i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Anëtarësuar
    19-02-2015
    Postime
    2,565

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Më duaj ose më urre, të dyja janë në favorin tim. Nëse më do, do jem përherë në zemrën tënde. Nëse më urren, do jem përherë në mendjen tënde.
    – William Shekspir-
    Albasouli

  12. 2 antarët më poshtë falenderuan Akuamarini për mendimin e shprehur në këtë postim:

    Neteorm (18-12-2017)

  13. #8
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anëtarësuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet në Bllog
    1

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Citim Postuar më parë nga projekti21_dk Lexo Postimin
    Luftë kam pas bërë për ta parë këtë forum në këtë gjendje. Dhe erdhi në këtë gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje për të.
    Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

    Është një gjë e habitshme: Edhe pse ky një forum i vdekur, çuditërisht vizitueshmërinë e ka 5 fish më të madhe se cilido forum tjetër shqiptar.

    Kam shumë tema këtu, por stafi vetë e vrau këtë forum! Edhe të tjerët kanë pasur shumë tema me vlerë. Të gjithë anëtarët dhe të gjitha temat i vrau vetë stafi.

    Demka,
    ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

    P.S. Këtë fat do ta pësojnë edhe gjithë forumet tjera ku ka arrogancë. Ndonjë edhe ka filluar të rrëshqasë avash - avash. Tatëpjetën e ka afër! Po ikin njerëzit!
    Edhe mua profesor!Ishte Forumi i pare qe na mblodhi te gjithev dhe temat na dilnin nga shpirti!Po pse nuk aktivizoheni tani ketu !

  14. #9

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Citim Postuar më parë nga pranvera bica Lexo Postimin
    Edhe mua profesor!Ishte Forumi i pare qe na mblodhi te gjithev dhe temat na dilnin nga shpirti!Po pse nuk aktivizoheni tani ketu !
    Pershendetje Vera.
    Po me ben pershtypje pozitive se pardje e pashe se ma paskan aktivizuar konton e dikurshme.

    Se a do te jem aktiv si perpara, ketu, mbetet te kujtohem edhe pak!

  15. Anetarët më poshtë kanë falenderuar projekti21_dk për postimin:

    pranvera bica (13-05-2022)

  16. #10
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-03-2006
    Postime
    296

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Citim Postuar më parë nga projekti21_dk Lexo Postimin
    Luftë kam pas bërë për ta parë këtë forum në këtë gjendje. Dhe erdhi në këtë gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje për të.
    Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

    Është një gjë e habitshme: Edhe pse ky një forum i vdekur, çuditërisht vizitueshmërinë e ka 5 fish më të madhe se cilido forum tjetër shqiptar.

    Kam shumë tema këtu, por stafi vetë e vrau këtë forum! Edhe të tjerët kanë pasur shumë tema me vlerë. Të gjithë anëtarët dhe të gjitha temat i vrau vetë stafi.

    Demka,
    ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

    P.S. Këtë fat do ta pësojnë edhe gjithë forumet tjera ku ka arrogancë. Ndonjë edhe ka filluar të rrëshqasë avash - avash. Tatëpjetën e ka afër! Po ikin njerëzit!
    ke shume te drejte mor mik. ka shume arsye per kete. shkeputja e pare ishte nga viti 2003 nese me kujtohet mire kur u krijua forumishqiptar.ORG por ai vdiq me pare se ky.

  17. #11
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,453
    Postimet në Bllog
    1

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Citim Postuar më parë nga projekti21_dk Lexo Postimin
    Luftë kam pas bërë për ta parë këtë forum në këtë gjendje. Dhe erdhi në këtë gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje për të.
    Ishte nga forumet e para shqiptare, por ... ndaj ja ku erdhi

    Është një gjë e habitshme: Edhe pse ky një forum i vdekur, çuditërisht vizitueshmërinë e ka 5 fish më të madhe se cilido forum tjetër shqiptar.

    Kam shumë tema këtu, por stafi vetë e vrau këtë forum! Edhe të tjerët kanë pasur shumë tema me vlerë. Të gjithë anëtarët dhe të gjitha temat i vrau vetë stafi.

    Demka,
    ( me nofkat dikur: projekti21 dhe Gi de Masha )

    P.S. Këtë fat do ta pësojnë edhe gjithë forumet tjera ku ka arrogancë. Ndonjë edhe ka filluar të rrëshqasë avash - avash. Tatëpjetën e ka afër! Po ikin njerëzit!
    Po pse kaq pesimizem, valle nuk mund te "ringjallet" forumi,por kjo varet nga vete anetaret.
    Duaje te afermin tend si veten

  18. #12
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Anëtarësuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Postime
    2,327
    Postimet në Bllog
    7

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Nje pjese e anetareve qe kam njohur jane larguar si pasoje e propagandes ndaj "fese" qe diskutohej ne forum..

  19. #13
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,453
    Postimet në Bllog
    1

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Feja dhe ''feja'' jane pjese te se teres dhe gjithkush mund te diskutoje per gjithcka dhe te kundershtoje per cfare mendon, kjo eshte liria e mendimit, mjaft qe t`u shmangen fyerjeve. Mospranimi i idese se tjetrit eshte problem dhe kjo ka prishur forumin duke hyre ne ''forume'' te tjera per monolog
    Duaje te afermin tend si veten

  20. #14
    i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Anëtarësuar
    19-02-2015
    Postime
    2,565

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    forumet me fame
    STATISTIKAT E FORUMIT
    1. Forum.hr (Kroate)
    Tema: 437,641, Postime: 50,892,592, Antar: 369,216


    STATISTIKAT E FORUMIT
    2.Forums - Unexplained Mysteries Discussion Forum
    Total Topics 262,539
    Total Postimet 6,165,885
    Online 65,526
    Total Members 174,742


    Albasouli
    STATISTIKAT E FORUMIT
    Tema 79,939 Postime 2,168,197 Anëtarë 64,795


    Sa large jemi nga forumet nga larte
    Ndryshuar për herë të fundit nga Akuamarini : 21-04-2018 më 07:14

  21. #15
    i/e regjistruar Maska e [Elita]
    Anëtarësuar
    15-02-2013
    Vendndodhja
    Larg!
    Postime
    454

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Sipas gjitha gjasave, pergjithesisht, ne si popull jemi gjak nxehte dhe sulmojme njeri tjetrin. Nuk kemi kulturen e duhur per te diskutuar pa ofenduar dhe berbuzur opinionin e tjetrit. Dhe cuditerisht kete e kemi me veten tone, perplasemi shqiptar me shqiptar. Kushedi sa shqiptar ka ne ato forumet lart qe japin kontributin e tyre ne forume te huaja, vetem per te mos u ballafaquar me konfliktet e panevojshme qe shkaktohen neper forumet tona.

  22. 2 antarët më poshtë falenderuan [Elita] për mendimin e shprehur në këtë postim:

    Neteorm (26-04-2018),projekti21_dk (12-05-2018)

  23. #16
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anëtarësuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet në Bllog
    1

    Për: E pabesueshme! S'e kisha besuar se do të ndiej dhembje për këtë forum!

    Citim Postuar më parë nga projekti21_dk Lexo Postimin
    Pershendetje Vera.
    Po me ben pershtypje pozitive se pardje e pashe se ma paskan aktivizuar konton e dikurshme.

    Se a do te jem aktiv si perpara, ketu, mbetet te kujtohem edhe pak!
    @ Adem Gashi ! Profesor ! Po duku edhe ketuuu njehere mireee...

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •