Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,527
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Kryetari i Preshevės Shqiprim Arifi


 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Akuamarini pėr postimin:

  SERAFIM DILO (10-12-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Kryetari i Preshevės Shqiprim Arifi

  Interviste fantastike.Surprize e vertete. Manifest i inteligjences.

  Kisha kohe qe nuk degjoja nje shqiptar kaq inteligjent,si nga ana politike po ashtu dhe filozofike.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •