Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Robotėt

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime nė 40 postime

  Robotėt

  Eh more Shqiptar, (pa keqkuptime-kemi qėllim tė mirė kritik) na nuk jemi nė gjendje tė prodhojmė as njė gotė ēaji apo laps tė thjesht, e gjithė elita politike e sėmurė lufton pėr karrike, tė gjitha mediat tona janė tė sėmura...Ky nuk ėshtė film por realitet. Nė youtube gjen mė tepėr.Shikoni ēka prodhojnė miqtė tanė / aleatėt tanė dhe jo vetėm miqtė por edhe armiqtė-shikoni:

  SHBA  Rusia

  youtube.com/watch?v=293iZ1epDdc

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Robotėt

  Plani ta "ēojme ekonomin ne zero" eshte nje plan afatgjate,pa afat skadence. Jo vetem kete por kemi dhe nje ēmim a konkurs nderi (per ekonomin) me emrin e shpikesit te ketij plani madheshtor,qe fatkeqsisht edhe mundet te supozohet te quhet edhe ēmim ekonomik. (Eshte njesoj sikur dikush te shpiki nje plan per "shurrosjen kunder eres me objektiv fytyren" dhe te japesh nje ēmim per shurrosjen ne pergjithsi ose shurren ne veēanti edhe kur e ben ne breke )

  Sa per prodhimin ne SHBA,nje merite e kemi dhe ne si popull ose partite tona qe perfaqsojne popullin,se edhe ne kemi investuar ne ekonomine amerikane,pak po kemi investuar dhe vazhdojme te investojme. (Luli nuk e thote por investimi i fundit ne Amerike eshte qe robotet mos perdorin parate e pista te krimit dhe te droges),

 3. 2 antarėt mė poshtė falenderuan SERAFIM DILO pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Lazo (27-11-2017),Rrjeti (26-11-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •