Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2014
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up windows 7 format

  pershe. si ta boj format windows 7 pa cd sepse nuk kam me tregoni si mundem.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: windows 7 format

  shiko ne bios a ke mundesi per usb boot
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2014
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: windows 7 format

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga alazona1 : 22-11-2017 mė 08:58

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: windows 7 format

  ok e ke, usb e para

  me kete settings dhe nuk te ben boot nga usb?
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2014
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: windows 7 format

  Jo kjo ke veq nje foto se nuk mundesha pi biosit me ta bo screen

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: windows 7 format

  foto e biosit tend apo... ?
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2014
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: windows 7 format

  Jo sesht pi google e kum nxjerr met tregu qe aduhet ktu me hy kjo foto ke veq nje ilustrim

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •