Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2017
  Postime
  9

  Unhappy Rom..cfare zakone kane??

  Jam e martuar me nje djale por ai nuk eshte shqiptare por thot qe eshte turk..dmth qe ka origjine turke..por une dyshoj se eshte rom..sdi si te veproj sepse e dua..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,190

  Pėr: Rom..cfare zakone kane??

  Ka qef omelsinat apo ka qef me "lujt belin" ?

 3. #3
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927

  Pėr: Rom..cfare zakone kane??

  Citim Postuar mė parė nga Mudin Lexo Postimin
  Jam e martuar me nje djale por ai nuk eshte shqiptare por thot qe eshte turk..dmth qe ka origjine turke..por une dyshoj se eshte rom..sdi si te veproj sepse e dua..
  Kur u martuat nuk bete dasem? Familjen e tij a e ke takuar ?

  Pothuajse te gjithe romet flasim gjuhen e tyre me njeri-tjetrin. Pastaj , nese e don dhe je martuar me te, c'rendesi ka ne eshte me origjine rome apo turke?
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2017
  Postime
  9

  Pėr: Rom..cfare zakone kane??

  Familjen e kam takuar..dasem nuk kemi ber..per mu ka shum rendesi origjina sepse romet ashtu ngelin..jane te destinuar..ne familje flasin vetem turqisht..femijet e tyre shkollohen dhe nuk dalin ne rrug te kerkojn para por kam shum frik gjithsesi..

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2017
  Postime
  9

  Pėr: Rom..cfare zakone kane??

  Kto te dy vecori kane ??

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •