Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,179
  Faleminderit
  153
  106 falenderime n 94 postime

  Cfar sht fotografia?

  Do doja t dija se si e perceptoni ju q adhuroni fotografit..
  Si i perceptoni ato dhe cfar lloj mesazhi prcjellin tek ju?
  Silence is golden.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,179
  Faleminderit
  153
  106 falenderime n 94 postime

  Pr: Cfar sht fotografia?

  Emri: FB_IMG_1529141694649.jpg

Shikime: 70

Madhsia: 38.5 KB

  My view
  Silence is golden.

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,179
  Faleminderit
  153
  106 falenderime n 94 postime

  Pr: Cfar sht fotografia?

  ..as shiu nuk ja prish dot bukurin qytetit.

  Emri: 20180623_082915.jpg

Shikime: 52

Madhsia: 56.4 KB
  Silence is golden.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime n 33 postime

  Pr: Cfar sht fotografia?

  saranda eshte xhevahir

 5. Anetart m posht kan falenderuar aimilius pr postimin:

  Lazo (24-06-2018)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •