Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-10-2017
    Postime
    3

    Greqia është bërë më keqë se Shqipëria !

    Në Mediat Gjermane është treguar se Greqia është në mënyra të ulta për të fituar pak ushqimë!
    Spitalet në Greqi janë dëmtuar shumë dhe nuk ka shumë llaçe !
    Ilaçet janë të skaduara!
    Qytetarët kanë shumë frikë për Dimrin e ardhshëm,sepse Lokalet Plazhet dhe Turistët po largohen!

  2. #2
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Anëtarësuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Postime
    2,317
    Postimet në Bllog
    7

    Për: Greqia është bërë më keqë se Shqipëria !

    Turizmi asnjëherë nuk bie në Greqi dhe nga viti më vit ka hasur ngritje, po kjo nuk është e mjaftueshme për ekonominë e dobët të shtetit..

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,482

    Për: Greqia është bërë më keqë se Shqipëria !

    Te behesh me keq se Shqiperia eshte pothuajse e pamundur.

    Shqiperia ka probleme elementare siç eshte prona private qe duhen shekuj per tu zgjidhur. Pastaj po te futesh shoqerine dhe moralin e saj ose qe prona publike nuk njihet dalin ne perfundimin se ne ate vend nuk egziston asnje minimum i ndonje ligji a drejtesie natyrale.Edhe vendet qe sot jane ne lufte si Siria kane nje propabilitet zhvillimi e permirsimi shum e shum here me te larte se vilajeti i Shqiperise. Dhe mos flasim per krimin institucional qe sjell krimin ordiner,per ambjentin-natyren,nivelin e varferis o mos-sigurimit te jetes qe eshte i llahtarshem.

    Nuk e di si eshte gjendja e shendetsis ne Greqi por ma ha mendja qe nuk e kane shendetsine te emertuar me "spitali amerikan","klinika gjermane","laboratori italian","dhe falmacia greke". Te pakten nga ana e kultures llogjike nuk duhen te ken harritur ne kete mase mashtrimi mbi injorancen e shoqerise.

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-10-2017
    Postime
    3

    Për: Greqia është bërë më keqë se Shqipëria !

    Kështu kanë thënë Mediat Gjermane dhe unë nuk jetoj në Greqi gjithësesi Greqia është bërë më keqë se Shqipëria sepse në Greqi kanë filuar të shsin shumë Ilaçe të skaduara dhe turizmi është e drejtë që në Greqi nuk bjenë asnjëherë pot Mediat Gjermane deklaruan se në Shqipëri Turizmi po ritet më shumë se në Greqi

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •