Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-10-2017
  Postime
  3

  Greqia sht br m keq se Shqipria !

  N Mediat Gjermane sht treguar se Greqia sht n mnyra t ulta pr t fituar pak ushqim!
  Spitalet n Greqi jan dmtuar shum dhe nuk ka shum llae !
  Ilaet jan t skaduara!
  Qytetart kan shum frik pr Dimrin e ardhshm,sepse Lokalet Plazhet dhe Turistt po largohen!

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,305
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Greqia sht br m keq se Shqipria !

  Turizmi asnjher nuk bie n Greqi dhe nga viti m vit ka hasur ngritje, po kjo nuk sht e mjaftueshme pr ekonomin e dobt t shtetit..

 3. #3

  Pr: Greqia sht br m keq se Shqipria !

  Te behesh me keq se Shqiperia eshte pothuajse e pamundur.

  Shqiperia ka probleme elementare si eshte prona private qe duhen shekuj per tu zgjidhur. Pastaj po te futesh shoqerine dhe moralin e saj ose qe prona publike nuk njihet dalin ne perfundimin se ne ate vend nuk egziston asnje minimum i ndonje ligji a drejtesie natyrale.Edhe vendet qe sot jane ne lufte si Siria kane nje propabilitet zhvillimi e permirsimi shum e shum here me te larte se vilajeti i Shqiperise. Dhe mos flasim per krimin institucional qe sjell krimin ordiner,per ambjentin-natyren,nivelin e varferis o mos-sigurimit te jetes qe eshte i llahtarshem.

  Nuk e di si eshte gjendja e shendetsis ne Greqi por ma ha mendja qe nuk e kane shendetsine te emertuar me "spitali amerikan","klinika gjermane","laboratori italian","dhe falmacia greke". Te pakten nga ana e kultures llogjike nuk duhen te ken harritur ne kete mase mashtrimi mbi injorancen e shoqerise.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-10-2017
  Postime
  3

  Pr: Greqia sht br m keq se Shqipria !

  Kshtu kan thn Mediat Gjermane dhe un nuk jetoj n Greqi gjithsesi Greqia sht br m keq se Shqipria sepse n Greqi kan filuar t shsin shum Ilae t skaduara dhe turizmi sht e drejt q n Greqi nuk bjen asnjher pot Mediat Gjermane deklaruan se n Shqipri Turizmi po ritet m shum se n Greqi

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •