Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,428
  Faleminderit
  2
  73 falenderime nė 59 postime

  Si mund ta gjej temen nese del nje mesazh i tille?

  Rastesisht kerkova per nje teme tema nuk gjendej dhe dilte tabela e meposhteme

  Emri: admin.jpg

Shikime: 440

Madhėsia: 13.9 KB

  Si mund ta gjej temen ne fjale ?Ka arkive tforumi per temat e vjetra?
  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,300
  Faleminderit
  175
  121 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Si mund ta gjej temen nese del nje mesazh i tille?

  Per ke teme behet fjale, ndoshta te ndihmoj?
  Silence is golden.

 3. #3
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Si mund ta gjej temen nese del nje mesazh i tille?

  Citim Postuar mė parė nga Xhemis Lexo Postimin
  Rastesisht kerkova per nje teme tema nuk gjendej dhe dilte tabela e meposhteme

  Emri: admin.jpg

Shikime: 440

Madhėsia: 13.9 KB

  Si mund ta gjej temen ne fjale ?Ka arkive tforumi per temat e vjetra?
  Nqs te del ajo tabel do te thote qe tema eshte fshire komplet nga forumi, dmth nuk egziston as ne database.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •