Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e abica
  Anėtarėsuar
  28-08-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  220
  Faleminderit
  22
  18 falenderime nė 15 postime

  Dyqani me i ri "silver garden" tek toptani center

  Silver Garden eshte nje "kopesht" i bukur ku gjen bizhuteri argjendi, te cilat jane te gjitha te punuara me dore nga artizanet e Bali-t. Tek Silver Garden veren stilin ekzotik-klasik dhe ekzotik-modern, te cilin nuk e gjen ne argjendarite e deritanishme ne Tirane. Prandaj, nese deshiron t`i shtosh elementin ekzotik bizhuterive te tua, qofsh nje femer klasike apo moderne, Silver Garden eshte vendi i duhur per te zgjedhur bizhuterite e radhes.
  E fundit, por jo me pak e rendesishmja, stafi i Silver Garden, duket se ka nje njohje shume te mire te metaleve te cmuara, dhe keshtu te tregon e drejton me zgjuarsi, pikerisht tek stolia qe po kerkon per vete apo per te dhuruar.
  Suksese Silver Garden me konceptin e ri qe po sjell ne kete treg, ose sic e quan ai, me rritjen e ketij kopeshti te stolive te argjendta.


  Bizhuteri argjendi me gure natyrale. Punime artizanale dhe ekzotike. Ne katin e dyte Toptani Shopping Center. Dergojme ne adrese, pagesa ne dorezim.

  Toptani Shopping Center

  Tirana, AlbaniaEmri: 21369568_1732305790407776_602131070771318645_n.jpg

Shikime: 196

Madhėsia: 17.2 KB

  Thirr 069 403 3223
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga abica : 16-10-2017 mė 17:01

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime nė 439 postime

  Pėr: Dyqani me i ri "silver garden" tek toptani center

  Ku eshte ky Toptani ... me asnje fjal shqip nga mbrapa ?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •