Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459

  Izet Haxhia: Meta-Kryemadhi, vil n Miljakova t Beogradit

  Me siguri kete e kane si shperblim per merita....Xhaxhi i kishte varr keta pisa ne shtyllen elektrike pa gjykim*v.ime

  Ndrtesa 100 vjeare, foleja e dashuris e iftit presidencial. Rama e di, tapin e ka Vui
  on: October 15, 2017

  Izet Haxhia ka zbardhur dhe me pamje viln madhshtore q ifti presidencial Ilir Meta e Monika Kryemadhi kan n Miljakova t Beogradit. Madje shkon dhe m tej teksa thot se dhe kryeministri Edi Rama q bri President Ilir Metn e di pr viln e ish aleatit t tij n kryeqytetin serb. Njhersh Haxhia bn me dije q, nse dikush ka dyshime pr vrtetsin e pronsis s ksaj vile nga ifti presidencial Meta-Kryemadhi, le ti krkoj Rams q t pyes kryeministrin serb Alexsandr Vui n lidhje me tapin e saj. Me vullnet do t nxjerr se kjo vil n mes t Beogradit, sht “foleja” e dashuris e Mets dhe Kryemadhit, n momentet e relaksit.


  Kjo eshte nje vile ne MILJAKOVAC te Beogradit

  ne pjesen e tij te vjeter.

  Eshte ndertuar para rreth 100 vjetesh dhe restauruar para 50 viteve.

  Po do thoni ju ,fare na duhet neve te dime per kete vile ne kryeqendren me te madhe te anti shqiptarizmit.

  E di se juve nuk ju intereson asgje, as nuk ju ben me pershtypje, por kjo vile u perket iftit Meta -Kryemadhi. Po po ketyre te dyve.

  Eshte streha e fshehte e dashurise se tyre.

  Ku here pas here e freskojne ate dashuri brenda mureve te kesaj vile.

  Jo vetem freskojne dashurine e tyre por edhe aleancat e fshehta mes patroneve ne Beograd per te “miren “tuaj o popull.

  Sa e mire eshte kjo politika Shqiptare.

  Liken nga Cepani i larget i Skraparit dhe Monen nga malet e Dibres i ben me vile ne mes te Beogradit.

  Do thoni po tapine ku e ke qe te na vertetosh qe eshte vila e ketyre..

  Pyesni Edi Ramen qe e beri president Like floririn, se tapine ja gjen miku i tij Vui”, shkruan Izet Haxhia n nj postim n adresn e tij n rrjetin social.

  https://maqedoniashqiptare.com/2017/...ne-e-ka-vucic/
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rrjeti : 15-10-2017 m 10:21

 2. #2

  Pr: Izet Haxhia: Meta-Kryemadhi, vil n Miljakova t Beogradit

  Do ishte skandal i vertet sikur te mos kishte vile ne Beograd.

  Dhe ne fakt ky eshte skandali i vertete qe kan filluar ti ojne leket neper disa ishuj te panjohur kur leket apo investimet duhet ti ojne vetem reth tre vendeve ; Serbi,Greqi dhe Turqi.

  Ka dhe nje sens llogjik dergimi i lekeve ne Serbi,Greqi dhe Turqi : Ti e vjedh qe e vjedh shqiptarin,nuk eshte se e vjedh nje shqiptar qe t''ja japesh leket shqiptarit tjeter... prandaj i dergon ne ishujt e larget....ndersa po ti dergosh leket ne Serbi,Greqi e Turqi,keto lek qe ti dergon atje te kthehen prap ne atdhe nepermjet o investimeve agjenturore ose nepermjet investimeve fetare.

  Eshte jo vetem investim qe rikthehet ne vend por te garanton edhe qetesin e vendit. Imagjinoni sikur mos dergonim leket ne Serbi,Greqi dhe Turqi se sa telashe do kishim me stabilitetin e tranzicionin shqiptar. Fale ketij tranzicioni pa mbarim qe jemi akoma ne paqe me njerez te rinj dhe fytyra te reja...

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979

  Pr: Izet Haxhia: Meta-Kryemadhi, vil n Miljakova t Beogradit

  Meta, Kryemadhi i Beogradit!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •