Close
Faqja 42 prej 44 FillimFillim ... 324041424344 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 821 deri 840 prej 861
 1. #821
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Vesa Smolica - A po gėzohesh  Produced by: ARMEND REXHEPAGIQ - Lyrics: AIDA BARAKU

 2. #822
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  STIV - N’ėndrra  Kompozimi & Poezia: STIVI USHE

 3. #823
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  MARTIN PANO - NJĖ SI TI

  Kompozimi: ADRIAN HILA - Poezia: ROZANA RADI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 14-11-2022 mė 19:12

 4. #824
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  NIKI - Melodi e pambaruar

  Kompozimi: SHPĖTIM SARAĒI - Poezia: SKĖNDER RUSI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 14-11-2022 mė 19:12

 5. #825
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  SARDI - Do Shihna Prap

  Lyrics: Killua - Composer: Sardi & Arnon

 6. #826
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Zemėr Pėr Zemėr - Gresa Gjocera & Bledi Kaso

  Kompozimi: ENDRIT SHANI - Poezia: PANDI LAĒO

 7. #827
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ALBIN - Erdhi koha

  Kompozimi: FLORENT BOSHNJAKU - Poezia: Albin Nikprelaj

 8. #828
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ARSI BAKO - Mė Mbaj

  Kompozimi: GENT MYFTARAJ - Poezia: Arsi Bako

 9. #829
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  LEOTRIM - Harrom

  Krijimtari nga: VULLNET NEZIRI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-11-2022 mė 12:56

 10. #830
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Aroilda - Doje

  Kompozimi: KLEDI BAHITI - Poezia: KLEDI BAHITI & AROILDA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-11-2022 mė 12:58

 11. #831
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  NDRIĒIM GAZIJA - Mė rri ti larg

  Krijimtari nga: NDRIĒIM GAZIJA

 12. #832
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  MISHELA RAPO - Zonjusha Anonime

  Krijimtari nga: ADRIAN HILA

 13. #833
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Eldis Arrnjeti - LUTEM

  Kompozimi: BUJAR DACI - Poezia: ELDIS ARNJETI

 14. #834
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ERGITA BAHJA - PĖRGJITHMONĖ

  Kompozimi: GENT MYFTARAJ - Poezia: Sebastjana Breēani

 15. #835
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  CASTOR - MACO

  Beat/Instrumental by: Kastelmusic / Castor - Lyrics by: Castor / Mergim Aliu

 16. #836
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  JASMINA - Asaj

  Krijimtari nga: ARDIT ĒUNI

 17. #837
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ARTJOLA TOPI - Ndoshta

  Produced by: ALEX GJONPALAJ - Poezia: STIVI USHE

 18. #838
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  REI BEZHANI - Magnet

  Komopozimi: ENIS MULLAJ - Poezia: ERIONA RUSHITI

 19. #839
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ELIO NORRA - A jemi

  Krijimtari nga: ADRIAN HILA

 20. #840
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  STEFANI - A je me mua

  Music & Lyrics by: STEFANI - Production by: Sergio Hajdini

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •