Close
Faqja 37 prej 44 FillimFillim ... 273536373839 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 721 deri 740 prej 861
 1. #721
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Yll Limani - Ē`ka nėse

 2. #722
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mira Konci & Faton Macula “ERA” ( Cover - GJURMĖT )

 3. #723
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mentor Haziri - H A N A (Cover)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 10-12-2021 mė 10:16

 4. #724
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Djemte e Detit - Kolazh (Gent Demaliaj)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 10-12-2021 mė 10:16

 5. #725
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Eldis Arrnjeti - "Refuzoj"

 6. #726
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Eugent Bushpepa - Mall - Albania - Official Music Video - Eurovision 2018

 7. #727
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  "Kėngė moj" - Florent Abrashi & Oxygen Band ( Cover )

 8. #728
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Lamtumirė · Elita 5

 9. #729
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Premierė  Leonora Jakupi - Dashnia jeme

 10. #730
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Shi bie nė Tiranė - Fitnete Tuda ft. Vlera Kastrati

 11. #731
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  PIRRO ĒAKO - LULE MARGARITA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 11-12-2021 mė 11:21

 12. #732
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ronela Hajati - Sekret | Piano Cover extended improvisation
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 13-12-2021 mė 10:47

 13. #733
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Sardi - A ja thash

 14. #734
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Klajdi Haruni - Nuk tė dua dot mė pak

 15. #735
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Eugent Bushpepa - Udhetari Live Acoustic

 16. #736
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

 17. #737
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Yll Limani - Lshoja Zanin

 18. #738
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Leonora Jakupi - Amėl
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-12-2021 mė 11:18

 19. #739
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Florent Abrashi - Ata sy

 20. #740
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Albina Kelmendi (live) - E kujtoj at takim

Faqja 37 prej 44 FillimFillim ... 273536373839 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •