Close
Faqja 36 prej 44 FillimFillim ... 263435363738 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 701 deri 720 prej 861
 1. #701
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

 2. #702
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  FIFI - Diell

 3. #703
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Amarda Arkaxhiu - Por ti mos trego | AUDIO | FEST45

 4. #704
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Alban Skenderaj & Miriam Cani - Zemėr pėrmbi Zemėr

  Lyrics & Melody: Alban Skenderaj

  Nėntor 2021


  https://www.youtube.com/watch?v=kTh61yHCxyQ

 5. #705
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Premierė  Anxhelina x Flori - Anash & Doja

 6. #706
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Venera Lumani x Lind Islami - Kush (Official Video 2021)

 7. #707
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut

 8. #708
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

 9. #709
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  KIDA - IKE

 10. #710
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elgit Doda - TL (Toxic Love) [Official Video]

 11. #711
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Olimpia Smajlaj - "Dua"

 12. #712
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Evi Reci - " Mė duaj "

 13. #713
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Janex - "Deluzional"

 14. #714
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Alban Ramosaj - Theje (Official Lyric Video)

 15. #715
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Eldis Arrnjeti - "Refuzoj"

 16. #716
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Shega - "Njė"

 17. #717
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ronela Hajati - Sekret
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-12-2021 mė 10:44

 18. #718
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Viola Xhemali - "Eja si erė"

 19. #719
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ester Zahiri - "Hiena"

 20. #720
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Xhuli Pjetraj - "Baladė"

Faqja 36 prej 44 FillimFillim ... 263435363738 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •