Close
Faqja 36 prej 44 FillimFillim ... 263435363738 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 701 deri 720 prej 861
  1. #701
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

  2. #702
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    FIFI - Diell

  3. #703
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Amarda Arkaxhiu - Por ti mos trego | AUDIO | FEST45

  4. #704
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

    Alban Skenderaj & Miriam Cani - Zemėr pėrmbi Zemėr

    Lyrics & Melody: Alban Skenderaj

    Nėntor 2021


    https://www.youtube.com/watch?v=kTh61yHCxyQ

  5. #705
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

    Premierė    Anxhelina x Flori - Anash & Doja

  6. #706
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Venera Lumani x Lind Islami - Kush (Official Video 2021)

  7. #707
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut

  8. #708
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

  9. #709
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    KIDA - IKE

  10. #710
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Elgit Doda - TL (Toxic Love) [Official Video]

  11. #711
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Olimpia Smajlaj - "Dua"

  12. #712
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Evi Reci - " Mė duaj "

  13. #713
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Janex - "Deluzional"

  14. #714
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Alban Ramosaj - Theje (Official Lyric Video)

  15. #715
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Eldis Arrnjeti - "Refuzoj"

  16. #716
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Shega - "Njė"

  17. #717
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Ronela Hajati - Sekret
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-12-2021 mė 10:44

  18. #718
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Viola Xhemali - "Eja si erė"

  19. #719
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Ester Zahiri - "Hiena"

  20. #720
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    14,396

    Pėr: Vjeshte dhe Tinguj    Xhuli Pjetraj - "Baladė"

Faqja 36 prej 44 FillimFillim ... 263435363738 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •