Close
Faqja 34 prej 44 FillimFillim ... 243233343536 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 661 deri 680 prej 861
 1. #661
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  BRAVO !  ELHAIDA DANI - Amore [Official Video]

 2. #662
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  BRAVO !  FREDERIK NDOCI & ARDIT GJEBREA - Kolazh

 3. #663
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  BEDRI ISLAMI - Njė Botė e Re

 4. #664
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ARDIT GJEBREA - Eja

 5. #665
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  MARIZA IKONOMI - Zjarrin Do Ta Gjej

 6. #666
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ELHAIDA DANI - Jam Betu [Official Video]

 7. #667
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ALBAN RAMOSAJ - Shpirto

 8. #668
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Astrit Stafa - Njė lule nė Gostivar

 9. #669
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  AURELA GAĒE - Jetoj

 10. #670
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dafina Zeqiri ft. MC Kresha - Vet e lype

 11. #671
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  LULE BORE - Kleoniki Demiri, Padre Daniel Simaku
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 26-10-2021 mė 10:17

 12. #672
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Astrit Stafa - 25 Gėrsheta

 13. #673
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Artistėt e Kosovės - Ėshtė Vendi Im

 14. #674
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Premierė  Tayna x Ledri Vula - Hala

 15. #675
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Capital T x Elvana Gjata - FLAKE (prod. Panda Music)

 16. #676
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ardian Bujupi - PINA WHISKEY (prod. by Notsaq)

 17. #677
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Arilena Ara ft 2po2 - Stafeta (Lyrics Video)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-11-2021 mė 12:28

 18. #678
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Rovena Dilo - Meduza

 19. #679
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  https://www.youtube.com/watch?v=WOPxmajW2SU

  Kenge Moj - Eli Fara / Tumankuqe - Nata Ēame - Vizion Plus

 20. #680
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,668

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mentor Haziri - QĖNDRO ( Official video )

Faqja 34 prej 44 FillimFillim ... 243233343536 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •