Close
Faqja 33 prej 44 FillimFillim ... 23313233343543 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 641 deri 660 prej 861
 1. #641
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  A I SHEH - Alban Skenderaj ft. Arilena Ara  Kompozimi & Poezia : ALBAN SKENDERAJ

 2. #642
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " Ninullė dashurie " - Fifi

  Kompozim: Filloreta Raci & Fatjon Miftari - Vargjet: Filloreta Raci - Fifi

 3. #643
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " Leje " - Yll Limani

  Kompozimi: Fatjon Miftari, Yll Limani - Vargjet: Yll Limani

 4. #644
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  EJA - Ardit Gjebrea & Projekt JON  Kompozimi: ARDIT GJEBREA - Poezia : XHEVAHIR SPAHIU


  ( Fituese e Ēmimit tė Parė - Festivali i 34-tė )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 15-12-2020 mė 16:55

 5. #645
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Aurela Gaēe - Kolazh / Nata Vlonjate

 6. #646
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ylli Baka - Kolazh / Nata Vlonjate

 7. #647
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Happy Fall ! Njė Vjeshtė sa mė tė bukur pėr tė gjithė !

 8. #648
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  BRAVO !  ELHAIDA DANI - Zanin [Official Video]

 9. #649
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Paulin Trieshi - N'at Zaman T'njasaj Furie

 10. #650
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vedat Ademi x Redina Trieshi - Edhe nje here (Official Video)

 11. #651
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

 12. #652
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Argjentina Ramosaj - Si shiu (Official Video)

 13. #653
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dhurata Dora – Jake Jake & AYO (Mashup / Remix 2020)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 30-09-2021 mė 11:18

 14. #654
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  ALBAN RAMOSAJ - Shpirto

  Music by: Alban Ramosaj - Lyrics by: ELINEL & Alban Ramosaj

  Publikuar - Korrik 2021

 15. #655
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  FIFI - Ma more (prod. by Fatjon Miftari)

  Written by : Fifi - Filloreta Raci

  Publikuar - Shtator 2021

 16. #656
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dafina Zeqiri ft. Melihate Zeqiri - Dafinė moj (Official Audio)

 17. #657
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dafina Zeqiri - Ti dho krejt (Official Audio)

 18. #658
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Arilena Ara - Ke Me Mungu

  Music Produced: Fatjon Miftari - Lyrics: Ylli Limani

 19. #659
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elgit Doda - TL (Toxic Love) [Official Video]

  Music Produced: Elgit Doda - Lyrics: Donald Veshaj

 20. #660
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Faqja 33 prej 44 FillimFillim ... 23313233343543 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •