Close
Faqja 32 prej 44 FillimFillim ... 22303132333442 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 621 deri 640 prej 861
 1. #621
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  BRAVO !  Diferenca je ti - Rosela Gjylbegu & Renis Gjoka (LIVE)

 2. #622
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ritfolk - Juliana Pasha dhe Era Rusi

 3. #623
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ti nuk me meriton - Rosela Gjylbegu & Erik Lloshi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-11-2020 mė 11:11

 4. #624
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  GĖZUAR FESTAT E NĖNTORIT !  " TOKA E DIELLIT " - FREDERIK NDOCI, MANJOLA NALLBANI, JULI NDOCI

  Poezia: XHEVAHIR SPAHIU - Kompozimi: ALEKSANDER PEĒI


  ....Tek ēdo njeri, ja njė shpresė, rritet, lulėzon
  Nė horizont, ja nje velė, det kerkon,
  Prane dashurisė njė re bėhet pemė e gjelbėron,
  Nė cdo shqiponjė krahėlirė ne jetojmė

  Fjala liri nėpėr natė ndez njė vetėtimė,
  Buzėt e saj janė pėrherė etje pėr njerinė,
  Fjala liri lind njė botė, botėn e ndricon
  Dhe nė ēdo kohė mbijeton.

  O Shqipėri, m’i fal pranverat,
  Mbaj nė shpirt zjarrin tėnd
  ēudine e tetė tė Botės.

  O kėngė diellore shpalosi velat,
  Si shqiponjė nėpėr botė fluturo, fluturo
  Si shqiponjė nė tė ardhmen, fluturo!


  https://www.teksteshqip.com/frederik...ic-1849087.php
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 28-11-2020 mė 17:47

 5. #625
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  URIME DITĖN E PAVARĖSISĖ !  " PĖR TY ATDHE " - RAME LAHAJ

  Poezia & Kompozimi: PJETER GACI

 6. #626
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " RRJEDH NĖ KĖNGĖ E LIGJĖRIME " - RAME LAHAJ

  Poezia: GJOK BECI - Kompozimi: FEIM IBRAHIMI

 7. #627
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  BRAVO !  XHAMADANI VIJA VIJA - MadMan“s Choice


  https://www.kultplus.com/muzika/grup...ani-vija-vija/

 8. #628
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " GJUHA E SHPIRTIT " - MANJOLA NALLBANI & FORTANA PACOLLI

  Poezia & Kompozimi: ERIONA RUSHITI

 9. #629
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " KUQ E ZI JE TI " - ELVANA GJATA & FLORI MUMAJESI

  Kompozimi & Vargjet: FLORI MUMAJESI

 10. #630
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " ME TANA " - ELVANA GJATA

  Kompozimi & Vargjet: ELVANA GJATA

 11. #631
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " Leje " - Ylli Limani

  Kompozim: YLL LIMANI , FATJON MIFTARI - Vargjet: YLL LIMANI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 02-12-2020 mė 22:37

 12. #632
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " RRJEDH NĖ KĖNGĖ E LIGJĖRIME "

  Poezia: GJOK BECI - Kompozimi: FEIM IBRAHIMI


  Interpretim nga Tenorė Ndėrkombėtarė - " Tre Tenorėt " , Albania 2019.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 03-12-2020 mė 12:14

 13. #633
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " MOJ E BUKUR ARBĖRI " - Tringa Rexhepi

  Kompozimi: AVNI MULA

 14. #634
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " Ninullė dashurie " - Fifi

  Kompozim: Filloreta Raci & Fatjon Miftari - Vargjet: Filloreta Raci - Fifi

 15. #635
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Fėrfėlloj Fėllėnza n'ujė - Vikena Kamenica / KĖNGE MOJ

 16. #636
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Eneda Tarifa & Saimir Ēili - Yjet e shpreses
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-12-2020 mė 20:04

 17. #637
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  O moj korēare & Debora zbardhi malet - Vikena Kamenica / KĖNGE MOJ

 18. #638
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Fati ynė Shpresė dhe Marrėzi - Aurela Gaēe  Kompozimi: FERDINAND DEDA - Poezia: ILIRJAN ZHUPA

 19. #639
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Anej - Jehona Sopi  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQ - Poezia: AIDA BARAKU

 20. #640
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,343

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Zjarr e Akull - Dren Abazi  Kompozimi & Poezia : DREN ABAZI

Faqja 32 prej 44 FillimFillim ... 22303132333442 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •