Close
Faqja 30 prej 44 FillimFillim ... 20282930313240 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 581 deri 600 prej 861
 1. #581
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 2. #582
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

 3. #583
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemėr

 4. #584
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Rovena Stefa --- "NJE GJETHE ME NIS"

 5. #585
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Nesėr Njė Tjetėr Ditė -Joe Artid Fejzo ft. Gresa Gjocera

 6. #586
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Rrezarta - Ma s'shumti n'bote

 7. #587
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ledri Vula - Si baba

 8. #588
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mozaik tingujsh, mozaik ngjyrash - Mira Konēi

 9. #589
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Miremengjes - Alban Skenderaj

 10. #590
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dafina Zeqiri - ZILI ZILI

 11. #591
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elhaida Dani & Keli band -- I'm alive

 12. #592
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Venera Lumani - Pak nga pak

 13. #593
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Flori Mumajesi - I ngjan asaj ft. Evi Reēi

 14. #594
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  "Kėngė moj" - Florent Abrashi & Oxygen Band

 15. #595
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Sardi ft. Killua - Hana

 16. #596
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Wendi Mancaku - Ende

 17. #597
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  REDON MAKASHI - Vjeshta

 18. #598
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Redon Makashi & Mira Konēi - "Ndoshta Ishte Dashuri"

 19. #599
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Hana Cakuli & Luiz Ejlli - Kolazh

 20. #600
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,394

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Samanta Karavella & Renis Gjoka - Syte e tu & Pranvera me nje lule s'vjen

Faqja 30 prej 44 FillimFillim ... 20282930313240 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •