Close
Faqja 30 prej 30 FillimFillim ... 20282930
Duke shfaqur rezultatin 581 deri 587 prej 587
 1. #581
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,889
  Faleminderit
  317
  182 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 2. #582
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,276
  Faleminderit
  267
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

 3. #583
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,276
  Faleminderit
  267
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemėr

 4. #584
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,276
  Faleminderit
  267
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Rovena Stefa --- "NJE GJETHE ME NIS"

 5. #585
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,276
  Faleminderit
  267
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Nesėr Njė Tjetėr Ditė -Joe Artid Fejzo ft. Gresa Gjocera

 6. #586
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,276
  Faleminderit
  267
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Rrezarta - Ma s'shumti n'bote

 7. #587
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,276
  Faleminderit
  267
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ledri Vula - Si baba

Faqja 30 prej 30 FillimFillim ... 20282930

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •