Close
Faqja 29 prej 33 FillimFillim ... 192728293031 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 561 deri 580 prej 646
 1. #561
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mishela Rapo - Plas by Flori Mumajesi (Cover)

 2. #562
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kastro Zizo - "Asaj"

 3. #563
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Eli Fara & Stresi - "Bohem"

 4. #564
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Mishela Rapo - Me tana by Elvana Gjata

 5. #565
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Jehona Sopi - Anej

 6. #566
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  " Mijėra Zėra Nė Zėrin Tim "

  FEST '28.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 22-09-2020 mė 11:14

 7. #567
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  100 Pyetje - Eranda Libohova

  FEST '57.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 22-09-2020 mė 12:23

 8. #568
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Neser Nje Tjeter Dite -JOE ARTID FEJZO duet me Gresa Gjocera

 9. #569
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Anxhela Elmazi - Ekziston

 10. #570
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Elita Ziberi - Menemadhe (FEAT. XXL BAND)

 11. #571
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Duamė - Alban Skenderaj & Miriam Cani

 12. #572
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Luan Zhegu & Eranda Libohova, Marsela Ēibukaj, Redon Makashi , Stine - Kolazh

 13. #573
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 14. #574
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kompozimi: PIRRO ĒAKO

 15. #575
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Kompozimi: Anthony TCHAKŲ

 16. #576
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 17. #577
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

 18. #578
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,272

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Ardian Bujupi - JULIET (prod. by Ēelik Lipa)

 19. #579
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,635
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 20. #580
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 29 prej 33 FillimFillim ... 192728293031 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •