Close
Faqja 27 prej 27 FillimFillim ... 17252627
Duke shfaqur rezultatin 521 deri 526 prej 526
 1. #521
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,103
  Faleminderit
  249
  333 falenderime nė 312 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: ZHULJANA JORGANXHI - Kompozimi: LUAN BOROVA

 2. #522
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,103
  Faleminderit
  249
  333 falenderime nė 312 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 3. #523
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,103
  Faleminderit
  249
  333 falenderime nė 312 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 4. #524
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,103
  Faleminderit
  249
  333 falenderime nė 312 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 5. #525
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,103
  Faleminderit
  249
  333 falenderime nė 312 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 6. #526
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,103
  Faleminderit
  249
  333 falenderime nė 312 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 27 prej 27 FillimFillim ... 17252627

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •