Close
Faqja 26 prej 44 FillimFillim ... 16242526272836 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 501 deri 520 prej 861
 1. #501
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 2. #502
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: TIMO FLLOKO - Kompozimi: PIRRO ĒAKO

 3. #503
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 4. #504
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia & Kompozimi: GENT LAKO

 5. #505
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: PANDI LAĒO - Kompozimi: GENT MYFTARAJ

 6. #506
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vargjet: LINDON BERISHA - Kompozimi: IRKENC HYKA

 7. #507
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia & Kompozimi: ERIONA RUSHITI

 8. #508
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 9. #509
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vertet nje kenge e bukur, nga ato qe nuk "vleresohen" por ēmohen! Ndaj te njejtin mendim, si per interpretimin, tekstin dhe kompozimin. Gjithshka ne harmoni!
  Manjola e quajti "kenge te vogel", ndonese refrenin ja kendoi te terin dhe mjaft bukur acapella, ne sekonde, pas perfundimit te kenges. Per mua, Melodioze !

  Do e quaja nje Evergreen! Kenge e ēdo stine ! Artistja duhet ta shoqeroje me nje videoclip qe kenga te mos humbase, thjesht si nje kenge festivali !

 10. #510
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Kenga e Xhoit njejte mendimin me Serafimin, kenga e Rigerses njejte me te Albaniac-ut. Vleresime qe I respektoj !  1- Krusita - Akull
  2- Wendi Mancaku - Endrra ime
  3- Flori Mumajesi - Plas
  4- Rigersa Zefi - Te kam Humb
  5- Henri Mahmuti - Nuk kthehet pas

  http://revistaalbaniac.blogspot.com/...n-magjike.html

  RIGERSA mund te kish qene nje Nikoleta Shoshi aka " Flake e bore " e 2018-es …….. Kuriozitet mbetet kush jane krijuesit e kenges ……


  Gjithsesi eshte e re & si debutim I pare ishte shkelqyeshem ! SUKSESE ne te ardhmen !

  Shkodra gjithmone mahnit ! BRAVO !

 11. #511
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 12. #512
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 13. #513
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Produced by Panda Studio, with Zeno & Alessandro Raffaele
  Piano by Cristiano Norbedo

 14. #514
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vargjet: Durim Morina - Kompozimi: Elhaida Dani

  http://www.tiranapost.al/elhaida-edh...lin-e-rtsh-se/

 15. #515
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vargjet & Kompozimi - Lorela Sejdini

 16. #516
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: Pandi Laco - Kompozimi: Endrit Shani

 17. #517
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 18. #518
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vargjet: Aurel Thellimi - Kompozimi: Ardita Bufaj & Aurel Thellimi

 19. #519
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vargjet: Lidia Lufi - Kompozimi: Enis Mullaj

 20. #520
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Vargjet: Klea Huta - Kompozimi: Elgit Doda

Faqja 26 prej 44 FillimFillim ... 16242526272836 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •