Close
Faqja 20 prej 33 FillimFillim ... 10181920212230 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 381 deri 400 prej 646
 1. #381
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-11-2018 mė 11:14

 2. #382
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: Dr. Flori - Kompozimi: Flori Mumajesi

 3. #383
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: Timo Flloko - Kompozimi: Flori Mumajesi

 4. #384
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Kampionia AURELA!


 5. #385
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,094
  Faleminderit
  433
  525 falenderime nė 442 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 6. #386
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,094
  Faleminderit
  433
  525 falenderime nė 442 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 7. #387
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 8. #388
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 9. #389
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 10. #390
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 11. #391
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 12. #392
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 13. #393
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 14. #394
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 15. #395
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 21-11-2018 mė 10:57

 16. #396
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 17. #397
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 18. #398
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 19. #399
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 20. #400
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,762
  Faleminderit
  284
  382 falenderime nė 356 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 20 prej 33 FillimFillim ... 10181920212230 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •