Close
Faqja 14 prej 44 FillimFillim ... 4121314151624 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 261 deri 280 prej 861
 1. #261
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: VIOLETA KONGO - Kompozimi: TISH DAIJA

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (11-10-2018)

 3. #262
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 4. #263
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (11-10-2018)

 6. #264
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (11-10-2018)

 8. #265
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (11-10-2018)

 10. #266
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 11. #267
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 12. #268
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 13. #269
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 14. #270
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (11-10-2018)

 16. #271
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (11-10-2018)

 18. #272
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (11-10-2018)

 20. #273
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (17-10-2018)

 22. #274
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 23. #275
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 24. #276
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 25. #277
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 26. #278
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 27. #279
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 28. #280
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,393

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 14 prej 44 FillimFillim ... 4121314151624 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •