Close
Faqja 10 prej 44 FillimFillim ... 8910111220 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 861
 1. #181
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 2. #182
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 3. #183
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 4. #184
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 5. #185
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 6. #186
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 7. #187
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 8. #188
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 9. #189
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 10. #190
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 11. #191
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 12. #192
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 13. #193
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj



  Poezia : Jorgo PAPINGJI - Kompozimi: Adi HILA

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (06-12-2017)

 15. #194
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 16. #195
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 17. #196
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 18. #197
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 19. #198
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 20. #199
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 21. #200
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,411

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 10 prej 44 FillimFillim ... 8910111220 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •