Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e abica
  Anėtarėsuar
  28-08-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  220
  Faleminderit
  22
  18 falenderime nė 15 postime

  "mandarina" promocion nje befasi e bukur e bllokut

  KTHIM TEK SHIJA E DIKURSHME E PRODUKTEVE ME KOLEGET E AGROTURIZMIT DREJTUESIT E "MANDARINA" PROMOCION ALMA GERXHANI DHE EVA KUSHOVA , MENAXHERIN E HOTELIT TE NJOHUR "THERANDA" MARTIN GJONI PRANE INSTITUTIT TE MEDIAS , FINALJA ME TE EMBLAT MBERRIHET NE MULLET TEK "NANO" RESORT ME SHPJEGIMIN E HUMORIN E KULTURUAR NGA ARJOL GRECA.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga abica : 06-10-2017 mė 15:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •