Pėrshėndetje,
Aplikimi nė programin e vizave tė shumėllojshmėrisė "Lotaria Amerikane DV-2019" ėshtė hapur zyrtarisht dje me datė 3 Tetor 2017 nė orėn tonė lokale 18:00 dhe pėrfundon me datė 7 Nėntor 2017 nė tė njėjtėn orė 18:00. Regjistrimi bėhet online nė faqen E-DV tė departamentit tė shtetit amerikan.
Shėrbimet tona pėr tju ndihmuar nė fazėn e regjistrimit do tė jenė aktive nga ky moment!
http://www.llotariaamerikane.com/
JU UROJME FAT!