Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459

  Agjenti i shrbimit sekret serb n Shqipri

  Ja kush sht anti-shqiptari Olsi Jazexhi, i cili prshndet me tre gishta, simbolin e etnikve serb.
  Nj fotografi q thot shum pr kt mbetje t ish-pushtuesve dhe kt investim t shrbimeve armiqsore.
  Fotografia sht realizuar n Kosov n Gazimestan para prmendores Serbe.

  Emri: Jazkxhi.jpg

Shikime: 967

Madhsia: 37.1 KB

  https://www.facebook.com/ILLYROPIAN/...73/?fallback=1
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rrjeti : 18-09-2017 m 17:05

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459

  Pr: Agjenti i shrbimit sekret serb n Shqipri

  Historiani turk: Perandoria Osmane ua dhuroi serbve tokat shqiptare. (Krahaso me pohimet e ktij Jazexhiu)

  Gjat intervists s dhn pr Televizionin turk “Avaz” ai ka thn se shqiptart ballkanas, jan ilir autokton.

  “S’jan as grek e as sllav”, thot ai, duke shpjeguar se gjat lufts turko-ruse ka pasur shum reaksione negative n Ballkan.

  “Shqiptart patn shum goditje pasi ishin n kufi me sllavt. Rust ishin n krahun e serbve”, thot ai, duke thn se “pr fat t keq, osmant nuk fituan asnj luft me rust”.

  E kto humje t osmanve, historiani turk thot se faturn e paguanin shqiptart.

  “Shqiptart ishin populli q frenonte sllavt dhe filluan t humbisnin toka”, thot historiani.

  Ai gjithashtu tregon se si anglezt n at koh, i erdhn n ndihm Turqis, pasi nuk donin q rust t merrnin Stambollin.Shum toka iu dhuruan Serbis”, thot ai, duke treguar se tokat e shqiptarve q u dhuruan ishin Presheva, Nishi, Vranja.
  Video:
  https://m.facebook.com/story.php?sto...59110520920065

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979

  Pr: Agjenti i shrbimit sekret serb n Shqipri

  Ballkani ka qene i populluar nga nje rrace mongoloide, gjysem kuaj dhe gjysem majmune qe hingellinin neteve dhe qe nuk kane tipare themelore me shqiptaret dhe vetem Bullgaret mund te konsiderohen Ballkanike dhe shqiperine apo fushen e shqiperise e popullonte nje rrace e tille qe me vone u zhduk vete dhe me pas fisi i shqiptareve, qe rrojne mes gjerave te tyre pa ndonje rend sistematik evolutiv e populloi kete vend. Kurse historia e serbeve eshte e lidhur me vrasjen e Carit dhe debimin e tyre prej Rusise dhe eshte nje histori tjeter, duhet te themi dhe perplasje natyrash te egra!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •