Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet n Bllog
  2

  Rama: T heqim kontrollet n kufirin me Kosovn

  Kryeministri Edi Rama e quajti t papranueshme situatn n kufirin mes dy shteteve shqiptare, Shqipris dhe Kosovs.


  Ai tha se duhet t marr fund tortura e radhve dhe si pr kt dha edhe nj dat.

  Duam q m 1 janar kufiri i Shqipris me Kosovn t mos jet m tortur pr bashkatdhetart tan, por t jet nj kufi si sht mes Italis dhe Francs. Un kam folur sot me zv.Kryeministrin e Par dhe ministrin e Jashtm t Kosovs dhe besoj se do ta realizojm. Deti yn sht deti i tyre dhe m 27 nntor do t jemi n Kor n mbledhjen e prbashkt t qeverive, ndrsa m 28 Nntor nis n Vlor Viti i Sknderbeut, deklaroi ai./topchannel

 2. #2
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895

  Pr: Rama: T heqim kontrollet n kufirin me Kosovn

  Paafatesi apo ska vullnet per bashkepunim ndershqiptar?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •