Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e monaco
  Anėtarėsuar
  30-10-2012
  Vendndodhja
  shqiperi
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Jam shtatzane....

  Pershendetje..... Jam shtatzane ne muajn e 7 ...kam problemi shendetsore dhe do doja te lindja diku jashte a mund tme tregonit nese ndonje shtet i europes favorizon femijen dhe nenen....per letra. Nese keni info me ndihmoni.

 2. #2
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Jam shtatzane....

  Citim Postuar mė parė nga monaco Lexo Postimin
  Pershendetje..... Jam shtatzane ne muajn e 7 ...kam problemi shendetsore dhe do doja te lindja diku jashte a mund tme tregonit nese ndonje shtet i europes favorizon femijen dhe nenen....per letra. Nese keni info me ndihmoni.
  Shumice a kompanive ajrore pas muajit te 7 te shtatzanise te kerkojne konfirmim nga mjeku qe nuk ke probleme shendetsore qe te te lejojne te udhetosh.

  Cdo vend ne bote favorizon femijen dhe nenen por jo per letra por per trajtim shendesor.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •