Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Partine Demokratike e shiten!!

  Qe Partine demokratike e shiten, kjo besoj se u mor vesh nga te gjithe.

  Per ju miqt e mi, kam tre pyetje:

  - Kush e shiti?
  - Kush e bleu?
  - Cili ishte ēmimi?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,141
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  Po si e shiten me Skender !

  Nuk ishte kjo parti per luften kunder droges,per luften kunder Sorosit,per luften kunder ēifteve qe rin tek gjiri i kur..ve,per luften kunder dekriminalizimit,per hapjen e dosjeve te korrupsionit.Kjo duhet perseritur,duhet ritheksuar qe jane thjesht dokumenta mbas komunizmit, se kur degjohet argumenti "dosje" ne PD fillon apokalipsi :nje pjes arratisen,nje pjese ju bi te fiket,nje pjese infrakt, Luli futet ne tunel posht Shqupit dhe Sala fillon e lutet perball fotografis te Enverit...

  Si ka mundesi qe kjo parti antikomuniste te shesi zgjedhjet ! Deri me sot o Skender nuk kemi degju qe sigurimi ti ket shit nai gjo bllokut.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  skender76 (10-09-2017)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  956
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  PD-ne e shiten vete anetaret e saj!
  E bleu PS-ja meqe nuk e donte njeri tjeter!
  Cmimi qe qe do tu falnin jeten!

 5. #4
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  Pse ka pasur ndonjėherė PD?

 6. #5
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Po si e shiten me Skender !

  Nuk ishte kjo parti per luften kunder droges,per luften kunder Sorosit,per luften kunder ēifteve qe rin tek gjiri i kur..ve,per luften kunder dekriminalizimit,per hapjen e dosjeve te korrupsionit.Kjo duhet perseritur,duhet ritheksuar qe jane thjesht dokumenta mbas komunizmit, se kur degjohet argumenti "dosje" ne PD fillon apokalipsi :nje pjes arratisen,nje pjese ju bi te fiket,nje pjese infrakt, Luli futet ne tunel posht Shqupit dhe Sala fillon e lutet perball fotografis te Enverit...

  Si ka mundesi qe kjo parti antikomuniste te shesi zgjedhjet ! Deri me sot o Skender nuk kemi degju qe sigurimi ti ket shit nai gjo bllokut.
  Pyeta njerin, he i thash si po shkojn punet andej"?
  Nuk merret vesh akoma me tha. Sepse dosjet qe kane ardhe nuk numerohen me, por maten me volum, rekordin e mbante skraparlliu me 1 meter kub, dhe pastaj nja dy shoke te lartgjatsis e pastaj radha nga PD...

  Ja pra Sero, pse e shiten PD-ne...

  Ajo qe me vjen keq, esht se vrane shpresen e njerezve..., e vetmja gje e vertete qe ka pase PD-ja.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  SERAFIM DILO (10-09-2017)

 8. #6
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  Pse ka pasur ndonjėherė PD?
  PD made in Katovica...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #7
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,141
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Pyeta njerin, he i thash si po shkojn punet andej"?
  Nuk merret vesh akoma me tha. Sepse dosjet qe kane ardhe nuk numerohen me, por maten me volum, rekordin e mbante skraparlliu me 1 meter kub, dhe pastaj nja dy shoke te lartgjatsis e pastaj radha nga PD...

  Ja pra Sero, pse e shiten PD-ne...

  Ajo qe me vjen keq, esht se vrane shpresen e njerezve..., e vetmja gje e vertete qe ka pase PD-ja.
  PD eshte shitur qe kur u formua o Skender. Sot thjesht PD po i paguan borxhin PS,qe nuk eshte borxh ekonomik eshte thjesht borxh ideologjik e moral qe PD ka ndaj Partis komuniste dhe krijesave te saj si Meta dhe Ruci. Shpese tek PD kan pasur vetem ata qe nuk njihnin Berishen dhe Sigurimin.

 10. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  956
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  ...te vjen keq kur te zene ngusht por duhet me thene qe PD-ne nuk e shiten dot madje!

 11. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  18 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  Shqiptaret qahen per Parti si tifozet per futboll.
  Na e ka lene trashegim Enveri dashurine per Partine

  Na intereson me shume emri i partise sesa permbajtja e saj.

  Kaq te trashe jemi si popull?!


  Partia Demokratike?

  Kur ka patur ndonjehere Demokraci Shqiperia?


  Demokracia merr fund kur i hiqet e drejta e referendumit popullit.


  Demokracine populli ta kerkoje ne vehte dhe jo ne Parti.


  Deshiron Demokraci?!

  Zgjidhe ti Presidentin, Kryeministrin si dhe voto ti per ligjet e kushtetutes jo Deputetet e blere dhe Partite themeluara nga Klanet kriminale.

  Popull delesh, shkojme nga te na firshelleje Bariu.

 12. #10
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,187
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  Pse Rama ka tjeter mendim, duke thene qe shqiptarin me te pa shkolle, ska shkencetar qe e ben per budalla lol
  Silence is golden.

 13. #11
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Partine Demokratike e shiten!!

  Citim Postuar mė parė nga Ilir-Arber Lexo Postimin
  Shqiptaret qahen per Parti si tifozet per futboll.
  Na e ka lene trashegim Enveri dashurine per Partine

  Na intereson me shume emri i partise sesa permbajtja e saj.

  Kaq te trashe jemi si popull?!


  Partia Demokratike?

  Kur ka patur ndonjehere Demokraci Shqiperia?


  Demokracia merr fund kur i hiqet e drejta e referendumit popullit.


  Demokracine populli ta kerkoje ne vehte dhe jo ne Parti.


  Deshiron Demokraci?!

  Zgjidhe ti Presidentin, Kryeministrin si dhe voto ti per ligjet e kushtetutes jo Deputetet e blere dhe Partite themeluara nga Klanet kriminale.

  Popull delesh, shkojme nga te na firshelleje Bariu.
  Mendoj se i ngaterron gjerat.
  Referendumi nuk esht politike.
  Politika esht vizion per nje rend te caktuar shoqeror.

  Problemi tek ne esht se nuk kemi politikane, por kusare dhe vrases...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •