Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2017
  Postime
  1

  Pershendetje

  Pershendetje miq '
  Quhem Arian Syla jam nga Ferizaji kam 22 vjet , shpresoj se do kalojm mir dhe do te jem i mirpritur ktu ne rrethin tuaj !

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,595
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Pershendetje

  Pėrshėndetje dhe postime tė mbara.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •