Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 37

Tema: Kledi Bahiti

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Kledi Bahiti

  Talent dhe Sukses, te shkrira ne nje emer !  Pikenisja e nje rrugetimi artistik kompozimesh te bukura e te pandalshme !

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Kledi Bahiti qe ne moshen 6-vjecare filloi rrugen e te qenurit artist ne liceun "Onufri" ne Elbasan, dega piano, ku studioi per 12 vjet. Me pas u diplomua ne Akademine e Arteve per Kompozicion. Ndjenja e te kompozuarit muzike u shfaq heret dhe u konkretizua ne moshen 14-vjecare, ku shkroi "Me mashtruan syte", kenge e cila u kendua nga Vedat Ademi. Kjo i hapi rrugen nje sere krijimesh dhe bashkepunimesh te reja ne vazhdim. Gjithashtu i ka kushtuar nje rendesi maksimale dhe muzikes live ku dhe performon si pianist me Vedat Ademi & The Exit Band. Prej Janarit te vitit 2011, Kledi nis bashkepunimin me Flori Mumajesin dhe Ervin Gonxhin, bashkepunim i cili u finalizua me krijimin e labelit "Threedots".

  Kledi ėshtė njė personazh mjaft i suksesshėm dhe i pėlqyer nė tregun muzikor shqiptar, madje shpeshherė kėngėt e krijuara nga ai kanė fituar ēmime prestigjoze. Fitues i dy sezoneve te Top fest 9 dhe Top fest 10 me kenget S'je me-Elhaida Dani dhe Loti fundit - Samanta Karavella. Kantautori me i mire ne Kenga Magjike 2014.

  Kledi Bahiti ėshtė producent i njohur nga studioja e tė cilit kanė dalė shume kėngė fituese. E kemi dėgjuar emrin e tij nga goja e kėngėtarėve, por kurrė s’e kemi dėgjuar zėrin e tij si kėngėtar. Ai zgjodhi festivalin “Kėnga Magjike” pėr tė prezantuar vokalin e tij. Kompozitori i cili i kėndon rastėsisė, jo rastėsisht ka zgjedhur skenėn magjike. “Zgjodha kėtė festival, sepse e shoh si mėnyrėn mė tė mirė pėr tė promovuar kėngėn time” - tregon ai.

  http://www.lyrics.al/kledi-bahiti/biografia

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  2 Suksese te Njepasnjeshme ne Festivalin e Muzikes Moderne - TOP FEST !


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  TOP FEST 10 - serisht Fitues !


 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Nje nga kenget me te bukura te Kledi Bahitit !


 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Po aq e bukur, rrenqethese & e dhimbshme !  http://lajmi.net/alberie-hadergjonaj...magjike-video/

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Me e bukura kenge e veres nga Bahiti …… 2016
  Music : Kledi Bahiti | Threedots
  Lyrics (Below) : Flori Mumajesi

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Vere 2018  Music & Lyrics: Kledi Bahiti, Alberije Hadergjonaj

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  …… 2018

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-09-2018 mė 09:39

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Shume e bukur ! BRAVO !

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-09-2018 mė 07:54

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti
  Kompozimi, Vargjet & Orkestrimi : Kledi BAHITI

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Kenga Magjike 2018  Kompozimi: Kledi Bahiti - Poezia: Fifi (Filloreta Raēi)


  BRAVO & SUKSESE !

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  PERLE  Kompozimi: Kledi Bahiti - Poezia: Alban Skenderaj
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 16-11-2018 mė 15:03

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Vere 2019

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Kompozimi: Kledi Bahiti - Vargjet: Ronela Hajati & Anxhela Peristeri

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti

  Kėnga Magjike 2019  Kompozimi: Kledi Bahiti - Poezia: Fifi (Filloreta Raēi)

  Nėn - Kampione Kategoria e tė Rinjve .

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti  Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu - Ata

  Kompozimi: Kledi Bahiti - Vargjet: Fifi (Filloreta Raēi)

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti  KLEDI BAHITI NJE PRODUCENT I VECANTE

  Prive - Nentor 2017

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti  60 Sekonda - Kledi Bahiti

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti  Kledi Bahiti: Kėtė vit do tė vij me njė koncert me krijimet e mia

  Mars 2020

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,946

  Pėr: Kledi Bahiti  " E Diell " - Tė ftuar: Anxhela Peristeri, Kledi Bahiti

  Maj 2020

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •