Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Angry A mund t'i rikthej mesazhet e fshira nė Facebook..?

  Kam fshirė disa mesazhe tė rėndėsishme nė Facebook dhe do doja t'i riktheja. A ėshtė e mundur..?
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,234
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: A mund t'i rikthej mesazhet e fshira nė Facebook..?

  Nuk mundesh vetėm nėse i ke ruajtur nė archive.
  Silence is golden.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  Wordless (27-08-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •