Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  ju uroj te gjithve cdo te mire

  te dashur forumiste veteran e te rinj ju uroj gjith te mirat kudo qe jini.

  si po i kaloni kto muaj te veres?

  une besoj nga shtatori do jem ne shqiperi.

  ju uroj mbaresi e fat e shendet

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,687
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Pershendetje Brari !

  Pushime te mbara.

 3. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Xha brari, qe kur e moren sucialistat s'ta majti me shkrujt ma kunder nanes parti...

  Edhe un do shkoj disa dite ne shtator. A po na e nxjerr nje kafe?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  Brari (07-11-2017)

 5. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Pershendetje miq te vjeter e te rinj! Brar ē'mendim ke per qeverine "Rama 2" ?!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 6. #5
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Pershendetje miq te vjeter e te rinj! Brar ē'mendim ke per qeverine "Rama 2" ?!
  Un do ti vija emrin "Rama show"
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  Brari (27-11-2017)

 8. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-10-2017
  Postime
  11

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Pershendetje

 9. #7
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  hahaha Skender. nuk trembem nga asnji qeveri.
  cmendim ke thot Amgel per qeverin rama.
  ka nje emer kjo qeveri. tahir i thone. cdo gje eshte e qarte.
  turp e faqe zeze.

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Brari pėr postimin:


 11. #8
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Te pershendes Brari dhe ty Keno!

 12. 2 antarėt mė poshtė falenderuan pranvera bica pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Brari (27-11-2017)

 13. #9
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,912

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  te dashur forumiste veteran e te rinj ju uroj gjith te mirat kudo qe jini.

  si po i kaloni kto muaj te veres?

  une besoj nga shtatori do jem ne shqiperi.

  ju uroj mbaresi e fat e shendet
  Pėrshėndetje dhe respekt pėr ty Brari.
  Po tė njėjtin respekt kam edhe pėr Pranvera Bicajn, Serafimin, Skendon, Gloretėn e Xhenet e ndonjė tjetėr qė nuk po mė kujtohet pėr momentin...

  desha t'i them dy fjalė.

  Luftė kam pas bėrė pėr ta parė kėtė forum nė kėtė gjendje. Dhe erdhi nė kėtė gjendje. Dikur s'e kisha besuar se do ndieja kaq dhembje pėr kėtė forum. PO ndihem keq.

  Ėshtė njė gjė e habitshme: Edhe pse ky njė forum i vdekur, ēuditėrisht vizitueshmėrinė e ka 5 fish mė tė madhe se cilido forum tjetėr shqiptar.

  Tani ndiej edhe dhembje. Kam shumė tema kėtu, por stafi vetė e vrau kėtė forum!

  Demka,

 14. #10
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Ju uroj te gjithve nje Vit te mbare . shendet e suksese.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •