Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,521

  Cfare mendoni qe Erion Veliaj u perzgjodh mes 40 kryebashkiakeve me te mire?

  Kryetari i Bashkisė sė Tiranės, Erion Veliaj u pėrzgjodh si njė ndėr 40 kryetarėt e bashkive mė tė spikatura pėr hapjen e programit Iniciativat e Lidershipit, zhvilluar nė Nju Jork nėn kudjesin e ish-kryetarit tė bashkisė atje, Michael Bloomberg.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 2. #2
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895

  Pėr: Cfare mendoni qe Erion Veliaj u perzgjodh mes 40 kryebashkiakeve me te mire?

  Kokra e mashtrusit

 3. #3
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,521

  Pėr: Cfare mendoni qe Erion Veliaj u perzgjodh mes 40 kryebashkiakeve me te mire?

  Me cfarė kam lexuar dhe cfarė shprehin njerėz nėpėr portale nė pėrgjithėsi ėshtė pozitive.
  Dhe mė vjen mirė qė ka mar njė cmim tė tillė.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 4. #4
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895

  Pėr: Cfare mendoni qe Erion Veliaj u perzgjodh mes 40 kryebashkiakeve me te mire?

  Nuk kam pare asnje kryebashkiak ne bote te dale ne televizor 100 here ne dite. Kane shtruar ca rruge 50 metra te gjata dhe e japin 1000 here ne TV. u lodhem me thjeatro o Lazo,kemi 3 dekada qe i shohim keta personazhe

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •