Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2017
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  6

  Discover America Work and Travel

  Ndoshta keni degju te gjithe per kete agjencin deshta te pyes a ka ndonje njeri qe ka aplikuar ne kete agjenci dhe tani fal kesaj eshte ne amerik dhe deshta te ju pyes qfar ju ka nevojit qfar procedura keni kry
  dhe a eshte e leht te pranohesh ???

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2017
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  6

  Pėr: Discover America Work and Travel

  po shenoni nanen ja kajsha sdi qa e keni qel ket grup ku kerkun skom pa asni thread qe e nimoni njani tjetrin per sen jo qe e nimoni po as pergjijge nuk i jepni se qishtu e kem na i ndreq per veti punt me qi nanen snin per kerkon ma phaaaaaa

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •