Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1

  a harrohet dashuria e par?

  A harrohet dashuria e par?

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,616
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: a harrohet dashuria e par?

  Un personalisht nuk pajtohem me fjalin m lart pasi mendoj dhe besoj poashtu edhe kam prjetuar nj gj t till dhe shum leht e kam haruar dashurin e vjetr dhe t par njkohsisht.
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 3. #3

  Pr: a harrohet dashuria e par?

  Cfare nenkupton me "te harrohet"? Te zhduket nga memoria? Ndoshta e pamundur. Por nese flitet per ndjenjat qe ngjalle gjate kujtimit, atehere eshte shume e mundur qe te mos ngjalle asgje!

 4. #4
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  38
  Postime
  2,166

  Pr: a harrohet dashuria e par?

  Mu e para ka 10 vjet qe mi bie telefonit, por une i bie telefonit te se dytes ketu edhe 6 vjet. E nejse, ta kam fjalen qe cdokush harrohet kur je ne dashuri me dike tjeter. Kur te iken dashuria, qe me mire do duhej te quhej "cmenduria", e radhes kujtohesh per muhabetet e vjetra. Nese ish-partneri yt i pare tani ka ra ne dashni me dike tjeter, me mire harroje edhe ti se kur e ze lajthia (apo dashuria) dike as do me dit se kush u ngjall dhe kush vdiq nga ishet.... Ngushellimet e mia!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-02-2020
  Postime
  3

  Pr: a harrohet dashuria e par?

  Dashuria ime e par ishte n klasn e par. Kjo ishte mir

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •