Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4

Tema: pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2017
  Postime
  5

  pershendetje

  pershendetje une jam forumiste e re,shpresoj se do kalojm mir
  qdo te mir per ju😍

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,492

  Pėr: pershendetje

  Pershendetje dhe miresevjen.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2017
  Postime
  5

  Pėr: pershendetje

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Pershendetje dhe miresevjen.
  faleminderit ☺

 4. #4

  Pėr: pershendetje

  Ku je endrraime?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •