Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-07-2017
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A ju duket e drejta zgjedhja e trajnerit te ri nga FSHSF?


 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,179
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: A ju duket e drejta zgjedhja e trajnerit te ri nga FSHSF?

  Mund te jete edhe me i mire duke pare rrethanat, se cfare lojtari ka qene dhe me cilat ekipe ka luajtur.
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •