Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Kėtu
  Mosha
  42
  Postime
  931
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime

  Arkitekte shqiptare ne Detroit?

  Njihni ndonje arkitekt shqiptar ne Metro Detroit?
  Nė botė ka 10 lloje njerėzish: ata qė kuptojnė sistemin binar, dhe ata qė nuk e kuptojnė!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,526
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Arkitekte shqiptare ne Detroit?

  Perparim Rama- Bisede ne Studio te ALBTVUSA, Detroit, MI.
  Bisede ne studio me Z. Perparim Rama, arkitektin Shqiptar me renome nderkombetare. Intervista eksklusive u zhvillua ne studion ...

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Akuamarini pėr postimin:

  zeus (24-07-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •