Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11

Tema: Elgit Doda

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Elgit Doda

  Brezi i ri i Kantautoreve e Producenteve te talentuar ! Suksese & Hite te njepasnjeshme !  Prezantimi i pare si kantautor .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-07-2017 mė 09:39

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Nje Interviste per " Anabel " ne fillimet e karrieres se tij artistike ! Suksese Elgit !

  Elgit Doda & Hitet qe e presin

  http://www.anabel.al/artikull/909/El...t-qe-e-presin/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-07-2017 mė 09:47

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Nga nje sukses ne tjetrin ....... nje kapercim tek e tashmja e 2017 - suksesi me i ri si Kompozitor e Producent !  Bravo Elgit e Dario !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-07-2017 mė 09:50

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Mars 2017


 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Prill 2017  ......I lutem asaj, ta dua dhe pak
  Se lamtumirėn dot unė jo nuk e mbaj
  Dhe pse faj jo nuk kam
  I lutem asaj, mė lėr dhe pak nė zemėr tė tė mbaj .........
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-07-2017 mė 10:10

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Kompozitori - Kampion ne fuqi I Kenga Magjike ! A do ta riperseris suksesin e vjetshem .......


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda  Vargjet: Ylli LIMANI - Kompozimi: Elgit DODA

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Kenga Magjike 2018  Kompozimi: Elgit Doda - Poezia: Klea Huta & Alban Kondi

  BRAVO & SUKSESE !

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Maj 2019

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  ELGIT DODA - LARG ( Lyrics Video )

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda  ELGIT DODA - LARG ( Acoustic )

  Dhjetor 2019.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elgit Doda  Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime

  Produced by Elgit Doda

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •