Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    25,066
    Postimet n Bllog
    3

Paskal Milo: Votat u blen. N fushat njerzit m krkonin para n kmbim t vots

Ish aleati i Rams i tregon t gjitha: M krkuan lek pr vota, ja si u blen zgjedhjet

Emri:  auto_4568791497007741.jpg

Shikime: 433

Madhsia:  40.5 KB

Kreu i Partis Demokracia Sociale, Paskal Milo i ftuar n Arena nga Dritan Hila n Ora News, tha se n t gjitha takimet n disa zona t Tirans, njerzit i kan krkuar para n kmbim t vots.

Ish aleati i Rams tha se zgjedhjet blihen me thas parash duke sjell ktu rastin e Dibrs ku nj njeri q ka para bn deputete vajzn e tij apo n Elbasan.

Milo: Njerzit n Vaqarr, n Pez, n Paskuqan, n Kavaj Golem, n Vor, un jam ballafaquar me grupe njerzish q vinin n takimin e par thoshin do t ti japim votat ty dhe n takimin e dyt nuk vinin m. N Vor, njri solli listn me 70 vota dhe m tha prpara duhet dhn. Edhe n Kavaj krkuan para.

Po kshtu n Pez Helms. Ky ishte nj fenomen masiv. Kur arritn tek un q jam parti modeste, imagjinoni far ka ndodhur partit e tjera. Partit e mdha q kan para dhe individ q kan br para patjetr. Ata individ q i shikoni sot q nuk prfaqsojn subjekte politike jan n Parlament se jan thast e parave. Un nuk kam para. Ky sht fenomen masiv. Imagjinoni se far ndodhi n Dibr. Nj person komandon gjith Dibrn pr parat q ka. Nj njeri i merr votat gjith Dibrs pr t sjell n Parlament.

Hila: Vajzn e vet.

Milo: Tom Doshi zgjodhi Partin Social Demokrate dhe fitoi, ndrkoh q PSD nuk ka as 1 mij vota. Ose Qifen n Elbasan. Njerzit nuk i duan intelektualt. Ky sht degjenerim i politiks shqiptare.

Syri

i/e regjistruar
    Antarsuar
    29-06-2017
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    1

Pr: Paskal Milo: Votat u blen. N fushat njerzit m krkonin para n kmbim t vots

per fatin tone te keq kemi te bejm ne nje vend ku populli mashtroet per nje karamele, populli jone nuk eshte asgje tjeter vetem nje dele.
    Por me behet qefi qe fitoj ajo parti se do ta shohin te gjith se sa te mir jan ato qe i dhan leket ne koh fushate, po kaq gje nuk kuptojn njerzit qe asnje nuk e ze ate karrike per te fitu populli por per te mbushur xhepat e tyre dhe ne koh fushate te mashtrojn e u mbushin duart me leke.
    shume shpejt qeveria do filloj nga puna dhe do ta shofin se sa te mir qe jan kur te fillojn ti marrin leket e fushates por edhe te bukes qe hajn dhe me zor e fitojne.
    jemi viti 2017 dhe shqiperia ka 1 jave pa uji kjo eshte qeveria jone prit se ne dimer nuk do kemi drita. Me vjen keq qe njerzit u besojn mashtrimeve te krimineleve dhe hajduteve

Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
    Antarsuar
    11-03-2003
    Vendndodhja
    Switzerland
    Postime
    3,823

Ha ha ha vuni vuni hijena
    Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Antarsuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Mosha
    31
    Postime
    1,688
    Postimet n Bllog
    2

Cudia qendron sepse gjith kete kazan e bejne mediat dhe jo partite opozitare...

i/e regjistruar
    Antarsuar
    14-09-2014
    Postime
    978

Ky kujton se shteti eshte autobuz dhe votat i blen faturino. ohu ka oficina te tera qe merren me ate pune me hallkat mekanike te shtetit. edhe nje genjeshtar ka gjasa te behet nje dite politikan kazanesh votimi!

Ndoshta vota u blene .Une nuk e di.Per ate qe jam i sigurte eshte se diferenca eshte aq madhe sa nuk justifikon asgje prandaj mos u qurravitni neper forume.Vota jane blere dhe do blihen si ne Shq.,usa,evrope e kudo .Ku me shume e ku me pak.Thjesht nje sy tu hedhesh profileve ne fb te 2 partive do ta kuptoj edhe gjyshja ime.Na keni grric veshet .Nje here nuk votuan te gjithe shq. e nje here qe u blene.E verteta eshte nje.PD-ja dhe LSI-ja humben.Pike!

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

• Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •