Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,402

  Superkupa ne Shkup - Real Madrid v Manchester United - 8 Gusht 2017

  Kush eshte i interesuar per bileta te kontaktoje ne privat.
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pėr: Superkupa ne Shkup - Real Madrid v Manchester United - 8 Gusht 2017

  Lol, e ktheve ne biznes temen e? Po me dhe bilete falas sdo ta fshi temen. Lol
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  Neteorm (03-08-2017)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,402

  Pėr: Superkupa ne Shkup - Real Madrid v Manchester United - 8 Gusht 2017

  Nuk thua shyqyr qe postoi dikush ne Forumin e Sportit
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •